Dorkinc_t (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
75% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.06.07.
Utolsó belépés: 2020.02.28. 13:10
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Úgy tartom fairnek, hogy szólok, ha esetleg nem kérem a terméket, nem várok vele két hetet, hogy engem keressenek meg, újra. Egyébként az idoka: az édesanyja mégsem igényli a terméket, ezért nem szólt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
