1769626.mezeshaz (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala

50% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
50% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 4 4 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 4 4 adásvétel
0 0 8 8 adásvétel
Lakhely: Nógrádsáp
Regisztráció dátuma: 2011.01.12.
Utolsó belépés: 2011.04.07. 07:33
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

173961.pemti (304) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.04.27. 12:49:40

Termékkód

1443506599

Többszöri ígéret után sem jött az áruért. A megadott szám nem is az övé, email-je nem érvényes. Nem ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

warszava223 (779) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.04.18. 21:09:18

Termékkód

1451188292

Először is nagyon utálok negatívan minősíteni bárkit. De sajnos kénytelen vagyok. A vásárlása óta közel két hét telt el! Ez alatt írtam 3db e-mailt, a megadott telefonszámon hívtam szó szerint minden nap többször is, állandóan hangposta jelentkezett. Hacsak nem történt valami katasztrófa a Tisztelt vásárló jelölttel, nem tudom csak negatívan értékelni. Nem tudom ajánlani senkinek mert ahogy az értékeléseit is láttam komolytalan és felelőtlen ember. Sajnálom hogy így alakult a dolog.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Aragor_a (31) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.04.16. 16:06:56

Termékkód

1448189682

a vevő többszöri ígérete ellenére nem jött az általa megvásárolt kerékpár felnikért,

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

650107.wolfsburg79 (141) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.04.16. 15:18:56

Termékkód

1447290041

Március 23.-án leütötte a terméket, de nem jelentkezett, így nekem kellett felvennem vele a kapcsolatot. Ez még nem is lenne baj. De nem reagált rá. 4nap múlva írtam neki még egy e-mailt amire rá 2 napra írt, hogy adjam meg neki a számlaszámom, hogy tudja utalni a pénzt. Megadtam. Aztán vártam, de semmi. Ápr. 6.-án írtam neki e-mailt, hogy akkor mi lesz. Nem jött válasz! 11.-én sms-ben kértem, hogy utaljon, mert kénytelen leszek negatívot adni.Semmi! Ma hívtam, nem vette fel! Ez van!Nem ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.