bjanos (234) 99.16% felhasználó összefoglaló oldala

99.16% pozitív visszajelzés
(236 Felhasználó adta)
99.16% pozitív visszajelzés
(236 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 236 488 adásvétel
Semleges: 24 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 258 514 adásvétel
Lakhely: Vecsés
Regisztráció dátuma: 2002.04.16.
Utolsó belépés: 2025.10.08. 00:16
Teljes jogú felhasználó!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Raymund76 (771) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2018.05.15. 00:27:41

Termékkód

2616600197

A szalagkábel forgalmi áráért jutott a három Sony komponenshez egy forintos, minimálár nélküli aukción. A termékek állapota világosan le volt írva a hirdetésben,a hibáik is. Az első - nehezen - egyeztetett - időpontban el sem jött, s amikor megkérdeztem, hogy miért nem akar eljönni személyesen, gúnyosan, fölényesen közölte: "Nagy baj, ha ezt nem érti." Mint később kiderült, az a baja, hogy előre nem nézte meg, működnek-e komponensek az ő erősítőjével,s nem. Erről nem tehetek.Kellemetlen vevő.
Másik fél: A tisztánlátás érdekében: az ár 1 forintról indult a lomis cuccért, csakhogy elkeljen. A műszaki állapotát leírta, de az esztétikumról "elfelejtett" beszélni. A leírás szerint minden MHC erősítőhöz jó. Csak Az Ex-ekhez, nem mindegy. Időpont egyeztetés: 2 órával előtte közli, nekem ez az időpont jó. Nem érti miért nincs kedvem 2 órán keresztül utazgatni a város szélére. No komment. A legnagyobb gond azonban a kommunikációja, nem bírja a kritikát, az ésszerűség nem az erőssége. És még ő ad negatívot, ez is minősíti az embert! A több mint 15 év alatt csak 2 ilyen ember akadt, a többiek miatt vagyok még itt. Össze kell hasonlítani az értékeléseinket. Erősen negatívot érdemelt volna.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

WeNo45 (17) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.25. 08:30:19

Termékkód

171941547

A vevő a licit után e-mailen jelentkezett, de a válasz e-mail ellenére sem jelentkezett többet.
Másik fél: Valóban ez a legjobb megoldás. Igaz, kicsit zűrös napok voltak, de egy figyelmeztető email után nyélbe üthető lett volna az üzlet.Minden elérhetőségem meg volt, én másképp szoktam intézni az üzleteimet. Nem korrekt, nem ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: e-mailes kapcsolatfelvétel után nem jelentkzett
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.