bala368 (91) 98.92% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 92 | 111 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 99 | 118 adásvétel |
| Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Egyszerüen óvakodjon tőle minden vevő. Használhatatlan terméket küldött.A videokártyát viszaküldtem.Egy hét után kérdeztem rámi van a karival holott egy két napot irt a válaszra.Tanukkal tudom bizonyitani müködésképtelen volt.Erre ő nemhozzáértőnek nevezett, majd számlaszámot kért hogy viszafizeti a pénzt,Mivel számlával nem rendelkezem közöltem lakcímem.eddig minden vásárlásomat időben pontosan teljesítettem,Utolsó E-mail üzenetváltáskor TRÁGÁR nyomdafestéket nemtűrő választ kaptam FELHÁBORÍTÓ
Másik fél: A kártya megfelelően működik. Ezt a drága vásárlóval is közöltem. Nem hajlandó a tények elfogadására, így egy tökéletesen működő kártyát küldött vissza. Nekem is vannak tanúim, mert már 3 gépben is kipróbáltuk. Tudok képet, tesztet mutatni róla. Nem ért semmit a számítástechnikához. Egyik levelében bevallotta, hogy egy másik kártya sem működik a gépében, az én kártyám hibátlan, így közöltem vele is, hogy csakis a gépe lehet rossz.
A pénzt én korrekt módon visszaküldtem neki saját költségemre, mert még bankszámlája sincsen. Nem is tudom, hogy lehet elvárni egy ilyen embertől a megfelelő vásárlást. Csak a hazugságait hajtja, nem hallgatja meg a másik tényeken alapuló érveit!
TILTSÁK KI!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
