1874591.halasipeti82 (3) 57.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egyértelműen CSALÓ, TOLVAJ, de mind1, már inaktív...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hatalmas negatív!!!!! Hetek óta elérhetetlen, a megadott telefonszámon NEM az eladó jelentkezik, hanem egy másik személy, aki nem is tud az adásvételről!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ancsika-A5 (319) (Eladó)
Negatív
2011.06.20. 10:34:27
1451816057
Két honap eltelte után sem jelentkezett az áruért! A terméket ujrahirdettem.Negativ!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tricolorszabo (274) (Vevő)
Negatív
2011.06.19. 14:29:24
1458983161
Azt állította,hogy jól működik,amely annyira kifogástalan volt,hogy a bluetooth hibás,a hívásfogadó hangszóró rossz,a kamera és a videólejátszó nem működik és az usb-t nem ismeri fel a gép,mert KÍNAI KLÓN!Szakemberek nézték meg!Előttem még árusította is ugyanezt Nokia N95 klónként!Termékkód:1458104334Az az üzlet végül nem jött létre.Most új néven regisztrálva próbálkozik(csokosaniko)!Kerüljétek,mert átver!Most is árul angol nyelvű klónt és személyes átvételt nem is vállal-pont ezért!!Kitiltatom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A partner hihetetlenül megbízhatatlan!Heteken keresztül csak ígérgeti, hogy küldi a vételárat, meg hogy ekkor és akkor utal, de semmi. Az elmúlt pár napban nem lehet elérni, nem veszi fel a telefont!NINCS SZÜKSÉG ILYEN VATERÁSRA!!!!!!-------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Majd egy hónapja várok az áru értékének kifizetésére, többszöri ígéret ellenére sem érkezett meg. Nekem kellett többször is rákérdezni, hogy mi van és csak újabb magyarázkodás és ígéretet kaptam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, de elég türelmesen vártam az átutalásra- a mai napig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Veszélyes!!!
Másik fél: Te adsz negatívot? Minimum vissza kellene venni a gépet, negatívot adsz a minősíthetetlenül hibás laptop mellé 1 hetes hitegetés után?Szélhámos, lehúzós, ne utaljon senki, ha nem ellensége a pénzének...Csak a javítások, ára a gép árának a duplája!!!Magyarul: KUKA...Lakatos úr ez lehúzás!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
