1874591.halasipeti82 (3) 57.89% felhasználó összefoglaló oldala

57.89% pozitív visszajelzés
(11 Felhasználó adta)
57.89% pozitív visszajelzés
(11 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 11 11 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 8 8 adásvétel
0 0 20 20 adásvétel
Lakhely: Szeged
Regisztráció dátuma: 2011.04.03.
Utolsó belépés: 2011.05.31. 07:18
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

ancsino_a (209) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.06.27. 18:25:03

Termékkód

1458097938

Egyértelműen CSALÓ, TOLVAJ, de mind1, már inaktív...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Alasseia (68) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.06.21. 11:27:08

Termékkód

1455747231

Hatalmas negatív!!!!! Hetek óta elérhetetlen, a megadott telefonszámon NEM az eladó jelentkezik, hanem egy másik személy, aki nem is tud az adásvételről!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ancsika-A5 (319) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.06.20. 10:34:27

Termékkód

1451816057

Két honap eltelte után sem jelentkezett az áruért! A terméket ujrahirdettem.Negativ!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tricolorszabo (274) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.06.19. 14:29:24

Termékkód

1458983161

Azt állította,hogy jól működik,amely annyira kifogástalan volt,hogy a bluetooth hibás,a hívásfogadó hangszóró rossz,a kamera és a videólejátszó nem működik és az usb-t nem ismeri fel a gép,mert KÍNAI KLÓN!Szakemberek nézték meg!Előttem még árusította is ugyanezt Nokia N95 klónként!Termékkód:1458104334Az az üzlet végül nem jött létre.Most új néven regisztrálva próbálkozik(csokosaniko)!Kerüljétek,mert átver!Most is árul angol nyelvű klónt és személyes átvételt nem is vállal-pont ezért!!Kitiltatom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Catmanjoe (65) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.06.03. 20:01:26

Termékkód

1456669403

A partner hihetetlenül megbízhatatlan!Heteken keresztül csak ígérgeti, hogy küldi a vételárat, meg hogy ekkor és akkor utal, de semmi. Az elmúlt pár napban nem lehet elérni, nem veszi fel a telefont!NINCS SZÜKSÉG ILYEN VATERÁSRA!!!!!!-------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Aitaer (486) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.06.03. 05:54:38

Termékkód

1456200875

Majd egy hónapja várok az áru értékének kifizetésére, többszöri ígéret ellenére sem érkezett meg. Nekem kellett többször is rákérdezni, hogy mi van és csak újabb magyarázkodás és ígéretet kaptam...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bmokaa (1478) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.05.30. 10:28:47

Termékkód

1456450331

Sajnálom, de elég türelmesen vártam az átutalásra- a mai napig.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Zwetea (892) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.04.13. 06:52:14

Termékkód

1450446059

Veszélyes!!!
Másik fél: Te adsz negatívot? Minimum vissza kellene venni a gépet, negatívot adsz a minősíthetetlenül hibás laptop mellé 1 hetes hitegetés után?Szélhámos, lehúzós, ne utaljon senki, ha nem ellensége a pénzének...Csak a javítások, ára a gép árának a duplája!!!Magyarul: KUKA...Lakatos úr ez lehúzás!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.