SzaboRoland95 (-1) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
33.33% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Lakhely: Dunakeszi
Regisztráció dátuma: 2011.04.12.
Utolsó belépés: 2012.11.10. 09:10
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Negatívval értékelem,mert minden indok nélkül meggondolta magát és nem adta el a terméket,ráadásul a megbeszélt nap előtt küldött egy sms-t amibe leírta,hogy(Úgy néz ki mégse eladó a bmx).És az esélyt se astra meg hogy időbe szóljon,hogy mégse eladó,mert akkor meg tudtam volna venni egy másikat,de eladták azóta azt is.Nem értem miért kaptam semleges amikor a részemről rendbe volt minden. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Amit irt az értékelésbe az nem igaz.Probáltam többször is hivni,de vagy kinyomta vagy nem vette fel.Ez nem ide valo.Senki ne kössön vele üzlete
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az üzlet nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
