192815.csirke7_a (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő 39 nap alatt semmilyen formában sem jelentkezett, pedig több e-mailt írtam neki, (az i+ oldalamon írtam 30 napot várok a jelentkezéssel, aztán negatívval értékelem).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.menyhardlaszlo (4974) (Eladó)
Negatív
2007.10.28. 07:59:50
36988002
ha már nem veszi meg a könyvet, és nem reagál az emiljeimre, legalább ne értékelne semlegesen, és ha mégis, akkor beleírná, hogy ő volt az egyedüli oka annak, hogy nem jött létre az üzlet. tiltólista.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
36924.draglion (2776) (Eladó)
Negatív
2007.03.13. 01:21:52
17936197
Többszöri megkeresésre sem jelentkezett a felhazsnáló. Komyabban kell venni az aukciózást. Erre vannak szabályok amelyeket közelező betartani. Ignoranciával nem lehet aukciózni. Sajnáljuk. A vatera értesítve volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
