namek01 (10) 81.25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
victoorya (392) (Eladó)
Negatív
2014.04.03. 13:51:35
1877477531
Egy pólócsomagot hirdettem, melyet megbontatott. Külön feltettem neki fix áron a kért darabokat. Terméket leütötte,majd jelezte másnap adjam fel utánvétellel.Ez a postázási lehetőség nem volt feltüntetve és nem is megoldható.Erre jelezte másnap átvenné személyesen.Másnap felhívott,hogy a Nyugatiban szeretné átvenni.Mivel én nem járok arra,jeleztem csak a 2.kerületi lakcímemen lehet átvenni.Azt mondta jön érte,de nem érkezett meg.Üzeneteimre azóta sem válaszol.Remélem hamarosan kizárják innen!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többször kerestem a vevőt a megadott számon, ezekből egyszer sikerült mindössze elérnem, amikor is megbeszéltük, hogy pár napon belül jelentkezik, de ezt azóta sem tette meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Olyan pstázási opciót szeretett volna amely 1.nem beszéltünk meg 2.nem volt nálam feltüntetve igy nem kérte az árút,(nekem már kiszámlázták a jutalékot)! Megkell elöbb tárgyalni ki hogy szeretné lebonyolítani!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Utánvéttel nem küldök semmit!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
