namek01 (10) 81.25% felhasználó összefoglaló oldala

81.25% pozitív visszajelzés
(13 Felhasználó adta)
81.25% pozitív visszajelzés
(13 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 13 14 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 19 20 adásvétel
Lakhely: Bugyi
Regisztráció dátuma: 2011.05.29.
Utolsó belépés: 2016.03.12. 13:24
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

victoorya (392) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.04.03. 13:51:35

Termékkód

1877477531

Egy pólócsomagot hirdettem, melyet megbontatott. Külön feltettem neki fix áron a kért darabokat. Terméket leütötte,majd jelezte másnap adjam fel utánvétellel.Ez a postázási lehetőség nem volt feltüntetve és nem is megoldható.Erre jelezte másnap átvenné személyesen.Másnap felhívott,hogy a Nyugatiban szeretné átvenni.Mivel én nem járok arra,jeleztem csak a 2.kerületi lakcímemen lehet átvenni.Azt mondta jön érte,de nem érkezett meg.Üzeneteimre azóta sem válaszol.Remélem hamarosan kizárják innen!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

xtommy21 (16) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.03.01. 13:02:35

Termékkód

1705840667

Többször kerestem a vevőt a megadott számon, ezekből egyszer sikerült mindössze elérnem, amikor is megbeszéltük, hogy pár napon belül jelentkezik, de ezt azóta sem tette meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

miska40 (57) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.06.25. 14:46:38

Termékkód

1602308912

Olyan pstázási opciót szeretett volna amely 1.nem beszéltünk meg 2.nem volt nálam feltüntetve igy nem kérte az árút,(nekem már kiszámlázták a jutalékot)! Megkell elöbb tárgyalni ki hogy szeretné lebonyolítani!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Utánvéttel nem küldök semmit!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.