Zora841 (24) 85.29% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Valószínű,hogy soha többé nem vásárolok tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3 hete nem tudok kapcsolatba lépni a vevővel. Legalább annyit írhatott volna hogy köszöni mégsem kéri és akkor semleges értékelést adtam volna. Mással is előfordul hogy közbejön valami na de ennyiszer?!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, hogy negatívot kell adnom, többször próbáltam vele felvenni a kapcsolatot- sikertelenül. Ha meggondolta magát, és nem kéri a terméket, egy levéllel/telefonnal el lehetett volna intézni... Nálam csak negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klasszikusjatek (1426) (Eladó)
Negatív
2011.12.08. 19:07:31
1510709309
Az általa kért fizetési határidőig nem fizetett. Azóta eltelt még 1 hét, az e-mailekre nem válaszol, itt az oldalon sem, hiába írtam neki, a megadott telefonszámon elérhetetlen, folyamatosan ki van kapcsolva. A vásárlás óta nyoma veszett.... Nem megbízható, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vadribadri (604) (Eladó)
Negatív
2011.10.27. 20:46:19
1481298521
Egy hónapot vártam a vételárra az általa kért 1 hét helyett.A küldött leveleimre nem is válaszolt! Sajnos így senkinek se tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.