1948633.pocak177 (411) 97.47% felhasználó összefoglaló oldala

97.47% pozitív visszajelzés
(423 Felhasználó adta)
97.47% pozitív visszajelzés
(423 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 423 761 adásvétel
Semleges: 39 adásvétel
Negatív: 0 0 11 11 adásvétel
0 0 471 811 adásvétel
Az eladóként kapott 464 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2011.06.04.
Utolsó belépés: 2015.02.17. 20:37
Inaktív!
19 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

macskabolha (5) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2015.01.21. 22:09:32

Termékkód

2020212032

Senkinek sem ajánlom! A csomagot más névre küldte, mint akiére kértem. Emiatt nem tudtuk átvenni a postán, és még neki állt feljebb, a pénzemet nem fizette vissza. Most se pénz, se termék. Annyit sem mondott, elnézést! Még ő rágalmazott! ARROGÁNS, RÁGALMAZÓ, ROSSZINDULATÚ. Abszolút NEGATÍV.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

MiroTothAndi (20) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.09.30. 11:00:05

Termékkód

1960562960

Modortalan,gunyoros, nem válaszolt, amikor már kb 2 hét eltelt és nem érkezett meg a ruha.Amikor kiderült, rossz címet írt rá,cinikusan válaszolt és nekem kellett 3x is a postán próbálkoznom, hogy oda ért-e már, mert rossz időpontot adott meg akkor is....még szerencse, hogy a ruhával nem volt gond...de ezek után felpróbálni sem volt kedvem.
Másik fél: Feladtam a ruhát kiderül a cége nevet változtatott! Én meg azt hittem rossz címre küldtem, mert a ruha visszajött, majd ismét feladtam a vevő nevére postapontra ahová kb 10 nap után volt hajlandó bemenni! Megírtam a feladószelvény számát! Mit tehettem volna még???

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

FESTIKE_v (439) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.09.26. 20:17:26

Termékkód

1956647468

37-s szandált 38-s lábra ajánlotta méret probléma miatt kértem vegye vissza!Felajánlotta küldjem vissza de nem adott postai címet a csomagoláson olvashatatlan volt az írás!!1 hónapig vártam a címre!Az új szandálként hirdetett termék minősége is kifogásoltam erre a válasz vigyem el cipészhez!!Ha új a szandál minek kell elvinni,hogy hordható legyen!Több ezer forintba kerül a felújítása a szandálnak,hogy eladható legyen,mivel méret probléma miatt el kell adnom!Remélem másokkal becsületesebb leszel!
Másik fél: A termék 2x volt lábon mint ahogy írtam is, DE azt mindenki tudja hogy a Cango&rinaldi cipők bőr talppal készülnek ami azt jelenti, hogy már egyszeri viselés is meglátszik a talpán. Felajánlottam, hogy küldje vissza a pénzt visszautalom! Ez a mai napig nem történt meg! A termék belső talphosszal együtt lett meghirdetve azt is nézni kellene..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Witchie30 (312) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.07.14. 09:32:32

Termékkód

1912130126

A pénzt elutaltam. Az áru nem jött meg. Többször írtam neki mailt és hívtam is, semmi...Rengeteg idő eltelt azóta. További komment nélkül.
Másik fél: A csomagot 06.17-én postáztam a szelvény száma:RL 24830008558477 A negatív értékelésből kellett megtudnom, hogy nem kapta meg a vevő a csomagot!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Loko55_a (390) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.01.25. 19:57:14

Termékkód

1850165645

INKORREKT ELADÓ!!! Kézbevétel után láttam a termék sérülését, miután megírtam pár nap elteltével ajánlotta csak fel a cserét.Ezután még az is kiderült, hogy téves méretet jelölt meg, miután ezt megírtam az eladónak már nem kaptam választ. A teljes levelezést továbbítom a Vaterának!
Másik fél: Inkorrektség az, hogy megbeszéltük visszaküldöd a csizmát és a másikat elküldöm helyette? A csizma amai napig nem érkezett vissza! Így mit tegyek?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gabnas (132) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.01.25. 19:37:37

Termékkód

1848827318

A sok + értékelést elolvasva és a másik táska hibátlan volta miatt,egyszerűen nem értem, a Görtz táskával miért jártam így.Nem felelt meg a termékleírásnak,nem volt csupa bőr. Az eladó szerint én hibáztam,mert nem kérdeztem.De mások igen,ezért nem tartottam fontosnak.És nem értem, miért érezte az eladó zaklatásnak, hogy visszakérem a pénzem.Szerinte ne pattogjak.Nekem is van 3 gyerekem,ez számít Önnél,mert amikor Ön a gyerekeire hivatkozott én megértő voltam.Kívánom,hogy ilyen Önnel ne történjen
Másik fél: Ezt a típusú Abbachino fantázia nevű táskát még mindíg lehet kapni a webshopban ott is meg lehet nézni, hogy a táska bőr! Egyebekben teljesen új címkés táska volt melyen rajta volt a bőrt igazoló címke is! Felajánlottam a táska visszavételét ha visszaküldi visszautalom a pénzét! Ezzel a lehetőséggel nem élt! Azt meg inkább nem részletezem, hogy ez az ember miket művelt mert az messze kimeríti a személyes adatok védelmét és a zaklatás fogalmát..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pipi-82 (1115) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.12.12. 08:15:05

Termékkód

1822016021

Nov.4-én átutalt összegért nov.29-én kaptam meg a papucsot.Ezt is saját ügyintézésnek köszönhetem,mivel a rossz címzés miatt a postán keringett.Többszöri telefonhívásomra nem reagált, e-mailben többször kértem a RAG számot mire végre elküldte.100% negatív a kommunikáció, kritikán aluli,és a termékért szintén 100% negatív, mivel nem közölte, hogy a termék használhatatlan.Mikor jeleztem a problémákat elutasító és agresszív.Egy percig sem használtuk a papucsot, mivel HASZNÁLHATATLAN, EZ A PROBLÉMA!
Másik fél: A vatera által küldött címre posotáztam! Ha valaki hamis címmel regisztrál sajnos járhat így! A ragszámot elküldtem! A terméket november 29-én vette át DECEMBER 11-én írt, hogy nem jó neki a papucs! 2 hét használat után jelzi, hogy nem jó neki ennek ellenére Felajánlottam a visszavétel, ha visszaküldi olyan állapotban mint ahogyan én elküldtem Vajon miért nem élt vele?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

merger32 (148) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.12.02. 19:31:04

Termékkód

1806578552

KEDVES Pocak177 felhasználó egy hazug csaló ember! Kb. másfél hónapja vásárolt és az utalás azóta sem érkezett meg. Kamu szövegeket írt, hogy elutalta csak félre ütötte a számlaszámot és utalja... Azóta sem érkezett tőle átutalás. A kapcsolatfelvétel lehetetlen vele. Nem valós a telefon szám se. De ahogy látom pár embernek is megvan róla a negatív véleménye! CSALÓ
Másik fél: Kedves Merger 32! Én vagyok a csaló? Nem akartam negatív értékelést adni de kénytelen vagyok! Használhatatlan rongyokat árulsz nem kevés pénzért!!! Ne vegyen tőle senki semmit!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

anubisz78 (166) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.11.08. 14:57:05

Termékkód

1808635316

Szept. 30-án leütöttem egy melegítőt, aminek az árát okt. 1-jén átutaltam.Majd írtam két levelet is,mire kaptam választ,hogy egy kicsit el van csúszva a postázással és ne haragudjak.Okt. 21-én megjött a ruha,viszont nem azt a melegítőt küldte, amit én leütöttem, hanem egy másikat,erre írtam. Mire ő,küldjem vissza, és visszautalja az árát.Ez megtörtént okt. 30-án. Azóta semmi, se válasz a levélre, se pénz.Nem ajánlom senkinek, csak -------------------------------. :(
Másik fél: Valóban egy félre értés történt és egy eredeti nike szabadidőt postáztam egy C&A-s szabadidő helyett. Megbeszéltük, hogy visszaküldi a kedves vevő kértem, hogy ha feladta jelezze felém, hogy el tudjak menni érte a postára! A csomagot a mai napig nem kaptam kézhez amit állítólag visszaküldött! Számlaszámot az utaláshoz sem küldött

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Vencelke27 (28) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.10.16. 19:02:34

Termékkód

1797056198

Az eladónak nincs helye itt a Varetán.Új,címkés táskaként volt meghirdetve,ehelyett egy címke nélküli,kopott táskát kaptam.Visszaküldtem és kértem a vételár visszatérítését,ami azóta sem történt meg.A csomagot otthagyta a postán ,nem vette át,a leveleimre nem reagál.' hónap eltel,felszólította őt a Vatera ügyfélszolgálat is,de nem történik semmi.Telefonon nem elérhető. Dühös és csalódott vagyok.Inkorrekt partner.
Másik fél: a terméket úgy hirdettem meg, hogy saját készítésű fotót is tettem fel több oldalról kívülről és belülről is fotózva lett ami hűen vissza adta az állapotát! A kedves vevő a reklamációjában annyit említett, hogy két db strassz hiányzik róla! Állítólag visszapostázta, de postázási címet nem is egyeztettünk le! Írtam választ a levelére...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csokitenger (198) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.06.14. 19:22:18

Termékkód

1754737091

Inkorrektsége miatt feljelentettem, nincs helye itt ilyen embernek. Az újnak hirdetett termék hibás, használt és használhatatlan volt.A magas értékű övet béleletlen borítékban adta fel 465 Ft-ért,én 760-at fizettem a meghirdetett futárért.A feladócím helyén betű helyett olvashatalan hullámvonal volt.Fotóval mellékelt levelemben kértem a visszavásárlásra,azonban egy helyesírási hibákkal teli, vádló válasza után elérhetetlenné vált.Cango táskája sem volt új,lejjebb olvashatjátok!NE BÍZZATOK BENNE!
Másik fél: a képek is engem igazolnak, hogy a termék nagyon szép hibátlan. Postánmaradónak kérte a vevő úgy is küldtem. Arra viszont nem tudok mit írni, hogy olvashatatlan volt a feladó ha így lett volna át sem veszik a postán ugyanis ha nem kerül átvételre valahogy vissza kell küldeni a feladónak Ja és miért 1 hónap eltelte után értékel ha valóban annyira rossz volt a termék?? Rágalmazó ember

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.