OJudit_ii (971) 99.69% felhasználó összefoglaló oldala

99.69% pozitív visszajelzés
(973 Felhasználó adta)
99.69% pozitív visszajelzés
(973 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 972 1502 adásvétel
Semleges: 17 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 990 1522 adásvétel
Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Miskolc
Regisztráció dátuma: 2010.10.04.
Utolsó belépés: 2025.02.07. 12:45
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

szuperbiznisz (4075) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.05.01. 23:00:54

Termékkód

1562586020

Új, képen is látható, hogy nem egyszínű a papucs!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

pentelaci (1121) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.02.04. 10:15:21

Termékkód

1541000051

A vevő sajnos nem pozitívan állt az üzlethez, kijelentette, hogy nem veszi meg az általa lelicitált árút, mivel én nem viszem el hozzá (25km-re!) ingyen az árút. Szerinte a személyes átvétel azt jelenti, hogy az eladó ingyen és bérmentve elviszi a vevőnek az árút! Ezt én nem mondtam neki, csak annyit, hogy meg tudom oldani, hogy elviszem neki Miskolcra a sílécet. Nem sokan vannak, akik meg tudják oldani, hogy bármit elvigyenek a vevő lakására, én ezt megoldom! Sajnálom, hogy így történt!!
Másik fél: A termék leütése előtt leleveleztem az eladóval a konkrét árat és a személyes átvétel helyét.A mondat így szólt idézem:x Ft áron adott helyszínen átadva!"Erre a megerősítő válasz egyértelmű, a magyar mondat nyelvtana teljesen világos.Nem említett semmilyen + szállítási költséget,csak később állt elő, hogy ezért ő + 2 ezer forintot kér(ami egyébként a postaköltség 2X-e lenne). Nyerészkedni akar, annak ellenére, hogy egyébként jár is arra, valószínűleg a futárszolgálattal foglalkozó cégének keres + bevételt.A személyes átvétel minden esetben a megállapodott helyszínt jelenti, sok esetben nem a lakcímet.Nem ismeri a teszvesz szabályzatát, a teljes levelezést és adatokat tesz felé küldöm.Kerüld!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő kijelentette, hogy nem veszi meg az általa lelicitált árút, mivel én nem viszem el hozzá ( 25km-re ! ) ingyen az árút .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

migizi (1458) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.01.26. 20:34:24

Termékkód

1525873436

Ez teljesen logikátlan. Miért írnák más méretet Pontosan az ilyen probléma miatt. Meg vette volna kisebb méretű.Lehet hogy felvéve nem úgy áll ahogy szeretné vagy esetleg az alakja.A sok levelei már fel értek egy zaklatással.Nem ajánlom senkinek mert valótlant állít és problémás a hölgy a sok levelével.
Másik fél: Miért írna mást? Mert emberek vagyunk tévedhetünk, de felelni kell érte.Fényképpel tudtam hibás adatait bizonyítani, sunyi eladó, akinek probléma, ha a hibáját korrigálni kellene. Meg lehet nyugodtan nézni az értékeléseimet, megbízható vagyok, és emberi hangon jelzem, ha mégis gondom adódik, az más kérdés, hogy a partner nemhogy korrigálna, még bosszú negatívot ad, holott én fizettem olyanért, ami így használhatatlan, engem ért kár. A teszvesz kivizsgálását fogom kérni, remélem az ilyen eladót kitiltják, hogy más vevőt ne érjen ilyen kár/sérelem.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.