Sanci800 (44) 97.83%
felhasználó összefoglaló oldala
97.83% pozitív visszajelzés
(45 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2011.07.10.
Utolsó belépés: 2021.03.14. 08:25
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Egyáltalán nem kaptam meg a terméket.Az eladó azt mondta,hogy feladta sima levélbe,de amennyit kért a szállitásra abba simán belefért volna ajánlott és tértivevény is.Azt állitotta,hogy a haverja a postán dolgozik és megmutatta neki a kimutatást,hogy elment a sima levél.Postavezető vagyok ezért tudom,hogy nem vezetünk kimutatást a sima levelekről,Akkor most mi van???Annyi legyen a számlájára írva,hogy vissza utalta a pénzt.Ez egy rossz tapasztalat volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
