Szulamit00 (50) 98.08% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A termék árát átutalta a vevő. Ki lett küldve a csomag, de rossz címre. Ezt miután visszakaptam,
önköltségből csak pár nap múlva tudtam újra elküldeni. Azóta a posta szerint a vevő megkapta a
terméket, amit a postai szelvénnyel bizonyítani is tudok.
Másik fél: Így van, feladta a táskát, december 21-én, azután, hogy már a behalt adásvételtől elálltam. Írtam neki, hogy nem baj, ha nem küldi a táskát, csak akkor utalja vissza a pénzt... Én már december 12-én elálltam így az üzlettől - semmi válasz, semmi visszautalás. Majd valóban, dec. 21-én feladta a táskát...az egész nagyon furcsa történet...:D A táska megérkezett(jóval az elállásom után történt a feladása is), szóval én most szívesen visszaküldeném, de félek, hogy akkor nem lesz se táskám, se pénzem. Ha visszautalja a pénzt, feladom a táskát. (Én az elején is rögtön utaltam, ahogy mindig, és nagyon sokáig vártam, udvariasan, a bizalom megvolt.) De most csakúgy már nem merem, csak ha utal.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
