Szulamit00 (50) 98.08% felhasználó összefoglaló oldala

98.08% pozitív visszajelzés
(51 Felhasználó adta)
98.08% pozitív visszajelzés
(51 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 51 63 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 53 65 adásvétel
Lakhely: Budaörs
Regisztráció dátuma: 2011.08.07.
Utolsó belépés: 2024.04.28. 15:03
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

tzzt36 (196) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.12.31. 11:51:42

Termékkód

1830765653

A termék árát átutalta a vevő. Ki lett küldve a csomag, de rossz címre. Ezt miután visszakaptam, önköltségből csak pár nap múlva tudtam újra elküldeni. Azóta a posta szerint a vevő megkapta a terméket, amit a postai szelvénnyel bizonyítani is tudok.
Másik fél: Így van, feladta a táskát, december 21-én, azután, hogy már a behalt adásvételtől elálltam. Írtam neki, hogy nem baj, ha nem küldi a táskát, csak akkor utalja vissza a pénzt... Én már december 12-én elálltam így az üzlettől - semmi válasz, semmi visszautalás. Majd valóban, dec. 21-én feladta a táskát...az egész nagyon furcsa történet...:D A táska megérkezett(jóval az elállásom után történt a feladása is), szóval én most szívesen visszaküldeném, de félek, hogy akkor nem lesz se táskám, se pénzem. Ha visszautalja a pénzt, feladom a táskát. (Én az elején is rögtön utaltam, ahogy mindig, és nagyon sokáig vártam, udvariasan, a bizalom megvolt.) De most csakúgy már nem merem, csak ha utal.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.