ehica56 (621) 99.36% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 625 | 2177 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 646 | 2200 adásvétel |
| Az eladóként kapott 247 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Állítólag a postaköltség megnövekedett. Ez nem tudom hogyan lehetséges, közben nem változott semmi a postánál. Ja, hogy meg kellett volna mérni, nézni és esetleg a haszonlesésen kívül partnernek kellett volna lenni, csak nehezünkre esik, ez már nem az én gondom. Lekezelő stílusú "eladó", arogáns, követelező, nem ajánlom senkinek! Kikérem magamnak a fenyegetőzéseket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LUKESTEELE (340) (Eladó)
Negatív
2018.04.23. 11:43:59
2605827053
Sajnos a"kedves"vevő már az elején kioktató módon próbálta megmagyarázni,mennyi a postaköltség,figyelmen kívül hagyva,ami a terméklapon már eleve adott volt!Nem volt neki elég,hogy mindent jóval a bolti ár alatt kapott meg,szinte ingyen,még a postaköltséget sem akarta kifizetni(amit nem én szabok meg,hanem a Magyar Posta!)Csak azt kapta,amiket a fotókon látott,de neki ez sem volt elég,még azt is kifogásolta,csak azt nem értem,akkor minek licitált rá!!SEMMI ESETRE SEM AJÁNLANÁM SENKINEK!!!!!!!
Másik fél: az értékelése nagyon bántó! én is tudtam volna negatívot, és nem ajánlottat adni, DE engem a szüleim jó modorra neveltek!! az hogy a postaköltséget nem akartam kifizetni valótlan állítás!!! a termékekből hiányzott ! Én csak a dupla postaköltség ellen reklamáltam! máskor maradjon meg a tényeknél, és próbálja a vevő szemszögéből is nézni a tényeket!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaboeger_t (203) (Eladó)
Negatív
2014.10.09. 14:19:04
1960468115
Sajnos nem tudok negatívnál jobbat adni:
Arrogáns, lekezelő stílusa miatt.
Egy gyerekjáték bekapcsolásához (részletes tájékoztató leírás mellékelve lett) szerintem nem kell több diploma.
Nem is értem miért nem üzletbe vásárol aki ilyen bogaras? Ott minden azonnal átvehető megtekinthető kipróbálható.
Másik fél: EZ A POFÁTLANSÁG TETEJE!! TE NEM VÁLASZOLTÁL A LEVELEIMRE!! TE nem vetted fel a telefont, Te nem küldted az átutalás után a csomagot rendes ídőben, én ennek ellenére SEMLEGEST adtam.
AKI NEM AKAR ILYEN NEGATÍV VISELKEDÉSŰ ELADÓt, az jobb ha kerüli az üzletet ezen eladóval. TÖBBSZÖRÖSEN N E G A T Í V, NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
reciruci (26515) (Eladó)
Negatív
2012.01.05. 14:20:47
1526592227
A pontos! termékleírás ellenére gondolta meg magát, majd miután a kérésére szó nélkül visszakapta a pénzét ad egy semlegest .... ezért én is csak a választhatóak közül a rosszabbat adhatom!
Másik fél: No comment
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
