2189818.atomi77 (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
72.73% pozitív visszajelzés
(8 Felhasználó adta)
Lakhely: Győr
Regisztráció dátuma: 2011.10.03.
Utolsó belépés: 2013.02.23. 08:15
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Nem ajánlom senkinek! 5 emailt küldtem, egyre sem válaszolt. Egyszer telefonon sikerült elérnem, azt ígérte utal, nem utalt. 6 sms-t küldtem, egyszer válaszolt, hogy utal, persze nem utalt. Üzent a terméklapon, hogy utal, nem utalt. 3 hét után egyáltalán nem reagál. Felszólításra nem reagált, kaptam egy pozitívat de nem tudom, mire. Ha az elején mondja, hogy boccs, nem kell, elfogadom, de ez így a létező legrosszabb. Terméket ütött le, nem opciót, kénytelen vagyok kiosztani első negatíomat. Kár.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem küldte az utalás és a levelekre sem válaszol. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.