220895.Sz.Szabi (3) 71.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
329502.belga1985_v (5) (Vevő)
Negatív
2005.10.20. 14:27:11
3775557
Persze hogy nem volt rendben mert a gyári original csomagban nem volt benne a GPS valami de a szoftver igen nem is az enyém volt a PDA hanem az eggyik barátomé én csak azt mondtam amit ő a lényeg az hogy a barátom ajándékba kapta a PDA-t és nem adta hozzá a báttya a számlát is mert most hogy néz az ki hogy az ajándék mellé adom a csekket? szertintem ez nem szokás semerre hát úgy durván ennyi nem volt számla és GPS nem tudom micsoda csak a szoftver! Hát sajnálom mi csak azt mondtuk hogy meg van hozzá minden ami gyárilag de a GPS izé nem gyári tartozék!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Csak a felhasználónevét kellett volna elolvasnom és megvilágosodtam volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
