Anubis681 (3216) 99.54% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 3231 | 6091 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 63 | 68 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 3309 | 6174 adásvétel |
| Az eladóként kapott 306 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Asterpiramis (168) (Vevő)
Negatív
2011.07.13. 12:29:20
1462112041
Egyértelműen Negatív az értékelésem! Gyakorlatilag a könyvről valótlan képeket töltött föl, mer amikor átvettem több oldal hiányzott belőle, a gerince nem volt meg, a lapok szinte mindenhol kijártak és szakadozottak voltak. A levelezésben szó sem volt ilyenről és a képen is sérülésmentesen van lefényképezve. Borzasztó, hogy valaki ilyet merészel. Aztán amikor kerestem, hogy ezeket elpanaszoljam: emailben nem válaszolt, hívtam nem vette fel. Senkinek nem ajánlom!!
Másik fél: Közel 6 ezer adás-vételt lebonyolítottam már,ha bármi gond adódott kártalanítottam a vevőt. Ha jött volna e-mail válszoltam volna rá. A vaterán megadott telefonszámom évek óta nem él,tehát ön ezen nem hívhatott fel.Kicsit több megértés,és kevesebb felkiáltójel gondolom többet érne.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször jeleztem az eladónak, hogy szívesen elmegyek a könyvért, mivel olyan alacsony a vételár, hogy a postaköltség a többszöröse lenne. Ez lett volna ésszerű megoldás, de semmilyen választ nem kaptam.
Másik fél: igazad van
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Küldött egy sablon e-mailt
Én írtam egy válasz e-mailt, hogy átvenném személyesen. Lévén a postaköltség többszöröse lett volna a könyvnek. Azóta nem válaszolt
Másik fél: Az a sablon e-mail kb ötször ment el,de pontosan megszámolom,amikor elküldöm a Vaterának vizsgálatra őket.Miért is kéne nekem az ön lakhelyére Budapestre mennem átadni egy könyvet?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
300912.MAGDOS_a (2) (Vevő)
Negatív
2009.01.16. 19:55:31
115183184
A kiírt összeget 2008.12.30-án postai úton feladtam, a könyvet a mai napig se kaptam meg!????
2009.01.16.
Gyurcsik Magdolna
Másik fél: Az összeg Január 5.-én hétfőn megérkezett rózsaszín postai utalványon,tehát az aukció végétől 1 hét múlva.Én a könyvet feladtam Január 7.-én tehát a megérkezést követően 2 nap múlva.
Remélem mindenki így áll önhöz,és nem kötnek önnel üzletet,mert amit ön csinál merő rosszindulat.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri megkeresésre sem reagált az eladó, a terméknek híre-hamva sincs. Finoman szólva csalódott vagyok.
Másik fél: A leveleimet naponta többször is nézem.Gondolom be tudja mutatni az elküldött leveleket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2008.10.8-án átutaltam a vételárat, és 2008.10.16.-ig NEM KAPTAM MEG A KÖNYVET!
Másik fél: Az átutalása 9.-én délután jött meg/netbank ellenőrizhető!!/
Ezután a könyvet előkerestem ,és hétfőn feladtam.Ajánlottan,tehát ellenőrizhető!!
A posta lassúsága miatt szerintem ne osztogasson negatívot,mert nem szívesen fognak önnel üzletelni.Úgy ahogy többet én sem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mivel a partner ilyen kitartóan, és ostoba eszközökkel küzd a saját igazáért, nem tudom nem elővenni a rosszindulatomat.
Az előző értékelésemet töröltette, mondván valótlan dolgokat írtam róla. Ez nem igaz: A termék az ő hibájából nem érkezett meg és nem kaptam vissza a teljes pénzem.
Állítólagos leveleket lobogtat az igaza mellet, de pechjére a levelek nekem is megvannak, amik engem igazolnak.
Az nem gond, ha valaki hibázik, de ne erősködjön, hogy neki van igaza…
Másik fél: A vevőnek mindenben igaza van.Ahogy a minősítéseimen is látszik ,mindenben becsapom a vevőimet,sőt a vételárat sem utaltam vissza,a rossz címet pedig a kisujjamból szoptam ki.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A könyv rendben megérkezett, én kimondottan azért vettem meg a könyvet, mert azt írta az eladó, hogy Molnár C Pál remek grafikái díszítik a művet. Természetesen NEM Molnár C Pál grafikái találhatók a könyvben, sőt egyetlen egy sincs benne Molnár C Páltól, ezért adtam negatívot. Csak remélni tudom, hogy nem szándékosan tévesztett meg Anubis68. Legközelebb figyelmesebben adja meg a paramétereket a vevőinek.
Másik fél: Az 1954-es könyv leírásában a Szépirodalmi kiadónál az szerepel,hogy Molnár C.Pál grafikái vannak benne.Én ezen leírás alapján dolgozom,ez volt a hibám.Az ,hogy valaki ezért negatívot ad,több mint rosszindulat.Láthatja az értékeléseimet,soha nem csapok be senkit,sőt a postaköltség különbözetét is vissza adom,ha olcsóbban megy el az ajánlott levél.Lett volna mód az ön kártalanítására is.Ezt a negatívot vállalom,talán önis elgondolkodik ezen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó a postaköltséget megsaccolva, és arra rátéve, a postai díjon próbál nyerni.
Másik fél: A VEVŐ PEDIG VALÓTLANT ÁLLÍT,MAJD A VATERA DÖNT.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hetedik napon sem volt képes válaszolni a leveleimre. Ha még a számlaszámát sem tudta megírni, hogy bízzak abban,hogy a könyvet elküldi./és az aukcióban még ő szabott feltételeket./ Megbízhatatlan, nem ajánlom senkinek.
Másik fél: A vevő kérésére az aukciót lezártam.Minden tételemnél az szerepel,hogy 7 napon belül kérek egy megerősítést,hogy igényt tart-e az árura.Állításával ellentétben e-mailt nem kaptam tőle,a 7 nap leteltével én küldtem neki.A hetedik napon negatívval értékelt,minden kapcsolatfelvételt mellőzve.Természetesen várom az e-mail másolatát amit állítólag elküldött.7 nap után negatívot adni merő rosszindulat.Bármelyik értékelésemet végigolvashatja,igyekszem a legkorrektebben vaterázni,kérem önis ezt tegye.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
210691.gabricsviktoria_v (-1) (Vevő)
Negatív
2007.03.13. 08:58:56
18380207
Nincs több hozzáfűznivalóm.
Másik fél: Nekem sem.A hibáinkat el kell ismerni.Aki negatívot kap,rögtön "előkerül",addig semmi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
321402.Mikkamakkáné (10) (Vevő)
Negatív
2007.02.11. 20:44:51
16506154
Folymatosan emailezünk, én postai utánvétellel szeretném átvenni az árut. Egész pici babám van, és nem hiszem , hogy oly anyg összeg lenne, hogy ne lehetne feladni, pedig számomra ez lenne a élegegyszerűbb.
Másik fél: T.felhasználó!
Ha figyelmesen végigolvasta volna amire licitál,elkerülhettük volna ezt.Igaza van,nem nagy összeg,a nagy összeg az a kb 60 ezer ft,ami elúszott tőlem már a postai utánvételek miatt.Nekem is kisgyerekem van,inkább rá költöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Komolytalan és feletébb rugalmatlan eladó. SENKINEK SEM AJÁNLOM!
Másik fél: 2 HÓNAPIG IROGATTAM ÖNNEK,MÉG VÁLASZRA SEM MÉLTATOTT,AMIKOR MEGKAPTA A NEGATÍVOT- 3 PERCEN BELÜL!!!!-NYOMTA A NEGATÍVOT!
REMÉLEM SOKAN OLVASSÁK,ÉS VÉLEMÉNYT ALKOTNAK MINDKETTŐNKRŐL,ÉS TANULNAK BELŐLE.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner, mint a könyvpic "óriása" egyeduralkodónak érzi magát a Vaterán.Ő diktálja a feltételeket ! Csak az ő akarata érvényesülhet!
Hiába kértem többször is,hogy a szombati átvételi
napot módositsa egy hétköznapra - nem volt hajlandó erre, sőt megszüntette a belépésemet az általa licitre feltett könyvek licitjéhez,
illetve a hozzá szóló kérdések feltevéséhez. Személyesen nem ismerem , de akarnok ,terrorizáló, a poziciójával erősen visszaélő embernek ismertem meg!
Király László
Másik fél: Tisztelt László!
Nem hinném,hogy én lennék a "könyvpic" óriása,mivel vannak felhasználók akik sokkal több könyvet árulnak.
Minden aukcióm így kezdődik:csak abban az esetben licitáljon ha elfogadja az alábbi feltételeket:,tehát ezt ön nem vette figyelembe!
Fizikai lehetetlenség heti 40-50 időpontra odaérni,tehát én hétvégén beutazok Pestre/ahol ön lakik!/és ott adom át az árut!Ha dolgozok a feleségem utazik be a kisgyerekkel,bármilyen idő is van,önnek csak metróznia kellene.
Remélem sokan elolvassák az ön értékelését,és az én válaszomat is,és véleményt alkotnak mindkettőnkről.
Tisztelettel:Attila
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
555798.zsofi1007_v (5) (Vevő)
Negatív
2006.06.28. 15:20:25
6018062
Nem érkezett meg az áru.Ezért jót nem tudok mondani.Sajnálom!
Másik fél: Kedves felhasználó!!!
Az áru nem érkezett meg?Nekem viszont igen,az utánvétes küldeményt visszahozta a posta,mivel ön nem vette át!!!!!!
Remélem a többiek tanulnak az esetből,és nem önnel kötnek üzletet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
