RdsGbr (16) 94.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Montanacar (131) (Eladó)
Negatív
2009.05.31. 12:35:19
144068763
A Tisztelt vevő a vásárlást követően a megfelelően működő használt terméket szétbarmalta, és ezek után vissza akarta vásároltatni( a szétszedést e-mail-ben közölte, nem is tagadja, nem tudom ezek után még mit is akart?????)!!!!Azt hiszem új termékekre is megszünik a garancia miután belenyúlnak, javítgatni probálják. Nem korrekt vásárló senkinek NEM AJÁNLOM!! VIGYÁZAT!!!!!
Másik fél: Az óra hátlapja nem véletlenül lett eltávolítva, ugyanis mindenféle szétszedés nélkül, első kézbevételre kiderült, hogy az óra nem működött megfelelően, nem volt hangja. Ez a hiba az adásvétel előtt nem derült ki, tehát a termék rejtett hibával érkezett. Ez tény. Az is tény, hogy az adásvétel után ön -az eladó- elérhetetlen volt. Az jogos, hogy a visszavételt megtagadta, mivel én magam javítottam meg az órát, ami nekem pénzbe és időbe került. (azt is megjegyezném, hogy gyűjtöm ezeket az órákat és értek is hozzájuk, nem csak "szétbarmalom" őket). Ez már csak magánvélemény: Ha szakszervizben nézetem meg az órát, akkor sem vette volna vissza, ebben egészen biztos vagyok...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
