Beantech (57) 91.3% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Lencsybaba89 (2580) (Eladó)
Negatív
2014.03.07. 11:37:04
1863046349
A termékért nem jelentkezett, megkeresésemre nem reagált. Az adásvétel sajnos így nem jöhetett létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.manomama_v (51) (Eladó)
Negatív
2013.12.29. 13:30:28
1835207573
Tobbszori megkereses utan kaptam egy emailt, mely szerint valoszinuleg masnap kap fizetest es akkor jelentezik. Ez tobb mint ket hete volt, azota sem hallottam felole. Ez nem korrekt magatartas.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hivtam kerestem irtam levelet .. semmi !!! 26 nap telt el a LEÜTÉS UTÁN !! NEM AJÁNLOM SENKINEK !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kerestem, nem válaszolt, nem utalta a termék árát. Sajnos negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
679917.zsoka72 (665) (Eladó)
Negatív
2008.11.04. 08:51:12
99378367
Részemről azért negatív mivel semmi vissza jelzést sem kaptam! Csak ma az értékelésből értesültem, hogy eláll a vásárlási szándékától!
Részemről nem ajánlom senkinek! szerintem nem megbízható!
Másik fél: Igazad van, de azért ezt a nem megbizható dolgot "enyhe" túlzásnak érzem, egyébként irtam e-mailt elkdültem még a cimem is meg hogy utalok holnap és jöhet az áru, csak utána kaptam ajándékba egy ugyanilyen karkötőt és való igaz teljesen kiment a fejemböl utána stornozni a vásárlást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
300020.janikaa20_v (26) (Eladó)
Negatív
2007.11.04. 13:40:48
39009684
Nem jelentkezett a termékért! Nagyon nem ajánlom!
Másik fél: Szia a terméket, én nyomtam le igaz, de csak azért mert a barátomnak nincs regisztrálciója a vaterán, a te e-mailcimedet odaadtam neki, mondtam neki hogy beszéljétek meg az üzlet lebonyolitását, elnézést kérek ezen úton, nem tudtam hogy az ismerősőm nem vette fel utána a kapcsolatot veled...=(én magamnak csak akkor licitálok, meg nyomok le villámárat ha komolyan meg is akarom venni..=(itt egy szivességröl volt szó részemröl,nem tudtam hogy ez lesz,én se jártam jól ezzel a negativval:S
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
