Troels (1399) 99.57% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1404 | 3148 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 43 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1435 | 3197 adásvétel |
| Az eladóként kapott 66 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A meg beszélés ellenére sem jelentkezett :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre, mert az eladó nem volt hajlandó átadni a terméket a megnyert áron. Emiatt senkinek sem tudom ajánlani. (Nem mindegy, hogy árverésről, vagy átverésről van szó.)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez lett volna az első vásárlásom a Vaterán. Szabályosan licitáltam az asztalra, villámáron lett volna az enyém. Az eladó az árverés után kapott egy jobb ajánlatot, ezért nem nekem adta el az asztalt. A hölgy kedves, de ez szerintem tisztességtelen dolog volt, nem tudom ajánlani, hogy vásároljanak tőle.
Másik fél: Igaza van, én voltam a hibás, valaki a székkel együtt megvette az asztalt. Sajnálom, mert ez lett volna az első vásárlása, remélem nem ment el a kedve tőle. Ez egy megérdemelt negatív volt részéről.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Két e-mail után semmi reakció. Én nem ajánlanám.
Másik fél: 1 hétig nyaraltam, azért nem voltam internetközelben, de a Vatera által megadott mobiltelefon végig be volt kapcsolva, ha vette volna a fáradtságot a kedves eladó, és felhívott volna, akkor létre jött volna az üzlet. Nem haragszom, mert még kezdő..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én most is itt vagyok. Itt a bizonyíték hogy küldtem levelet számlaszámot is Önek az utaláshoz ez a második levelem (Üdvözlöm !
Számlaszámom .......................1200 Ft +300 ft Posta költség ajánlotan küldve Köszönettel és Tisztelettel : ........ Péter
----- Original Message -----
From: "............" &;.........@...........>
To: &;........@........>
Sent: Sunday, April 02, 2006 9:35 PM
Subject: RE: ........ Péter (zsugori)
Ennyi sajnálom . Szerintem ez elhamerkodot volt Tisztelettel:Pe
Másik fél: Kedves Péter! Én nem kaptam meg a díszt. Tehát részemről nem jött létre az adás-vétel. Őszintén szólva nem emlékszem erre a levélre (nincs a mailjeim között)Általában rögtön utalom a pénzt, ha veszek valamit, ellenőrizni fogom, hogy esetleg utaltam-e, de az tény, hogy a fafaragás nincs itt. De, ha maga szerint létrejött az adás-vétel, akkor legyen kedves megmondani, hogy hová küldte a csomagot?! Üdvözlettel, Judit
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Severinmodel (50) (Eladó)
Negatív
2005.09.16. 23:06:15
312638322
köszönöm
Másik fél: Mit köszön meg, és miért ad negatívot? Azért,mert felhívtam a figyelmét, hogy az adás-vétel még nem jött létre és az értékelést csak azt követően kell megírni? Én még nem kaptam meg a terméket,a pénzt elküldtem.Melléütött?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
