cilo9 (103) 99.05% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 104 | 112 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 107 | 115 adásvétel |
| Az eladóként kapott 11 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1109828.konzolezz (5) (Eladó)
Negatív
2009.11.26. 11:44:05
157008499
Nem értem mért is kell mégegyszer leirnom de legyen:
A vevönek nem tetszet a termék pedig hibátlan állapotu volt egy hiáblya volt hogy a borito másolt volt hozzá de ezt én sem vettem észre , a vevö modora miat kénytelen vagyok negativot adni (és a hazugságai miatt ) NEM jött létre mert nem kellet neki !( a vaterának is megirtam már )
Másik fél: A PS3-as játéknak -a termékleírás ellenére- nyomtatott borítója volt és nem volt hozzá kiskönyv. Azonban a termék nálam van, a pénzem Nálad! Tehát az adásvétel megtörtént, annak ellenére, hogy ezt tagadod és engem nevezel hazugnak! A jutalékot nem illik elcsalni, főleg nem ilyen módon! Tisztességtelen vagy, mert másnap ígéretet tettél, hogy visszaveszed, mert 1 hét garanciát vállaltál. Ennek ellenére két nap múlva már csak kölcsönzési díj fejében vetted volna vissza. Ezért jár a negatív! Nem ajánlom, mert a termékleírás nem felelt meg a valóságnak, nem vállalja a felelősséget, az ígéretét nem tartja be és elakarja sumákolni a jutalékot. Ezt jeleztem én is a Vaterának. Megbízhatatlan!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
