Oszeresekvagyunk (152) 99.35% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 151 | 185 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 157 | 191 adásvétel |
| Az eladóként kapott 141 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
3906246.Balance011 (1) (Vevő)
Negatív
2012.09.24. 15:34:30
1628909471
Rendkívül negatív!!! Eladó becsapott, kétszer mentem el potyára az áruért. A telefont nem veszi fel, sms üzenetre nem reagál, hívásom, sms-m telefonomban bizonyított, fotóztam!!! BECSAPOTT, NEM AJÁNLOM, VIGYÁZAT, NEGATÍV!!!!
Másik fél: Sajnálom, hogy ennyire rossz kommunikációs készséggel rendelkezel. Senkivel nem volt eddig még problémám. A 2. megbeszélt időpontra el sem jöttél. Egyébként meg tudatában voltál a licitálás pillanatában is a körülményeidnek. Csak megjegyzem, hogy más nem ilyen türelmes, mint én. Nagyon hisztis vagy és inkorrekt, ezért sajnos én sem ajánlom senkinek, hogy szóba álljon veled.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
