bice33 (30) 96.88% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Neki csak a hétvége jó,munka után este fél kilenckor állok rendelkezésére úgy hogy kettő harminckor kellek.Én nem alkalmazkodom?Nem a bolt vagyok állandó nyitva tartással.Aggillis hisztis vásárló!Akivel jött mondta neki hogy a karfát vissza lehet ragasztani semmi baja!?A cipeléskor feljött,korához képest ez semmi!Nem ajánlom csak potyaleső,kifogásokkal.
Másik fél: ez volt a levelezés:-Nem tudom mi a címe, de én is debreceni vagyok, ezért szeretném személyesen átvenni az ágyat, illetve akkor kp.-ban fizetni. …..dolgozom, így az esti órák és a hétvége lenne alkalmas, ha Önnek is megfelel.
-Oké!
Szombat du. megfelelő lenne.Jelezze ha jó.Áru helye …. tér.
-Nekem is oké, kb 4-6 óra között, ha jó :)
Köszönöm előre is.
Majd fel se vette a telefont, majd a vasárnap fél 9-et adta meg...tényleg akkor mentem.
alkalmazkodásról nem írtam, bár lehetett volna..
A leírásban ez szerepel: Fotelágy hibátlan állapotban,tiszta tökéletes kárpittal.
A törött és darabhiányos nem az.
Ha nem érdekel el sem mentem volna. Az átverést viszont nem viselem jól.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
