immanuela_a (140) 89.33%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szavahihetetlen,szélhámos alak.Ezek után legalább a képét tűntetné el a Vateráról.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút rossz partner az árú nem érkezett meg , de gyanítom már nem is fog sose, fél év után már nem várok semmit. Azért kap negatívot mert, többszöri megkeresésre vagy átnézett rajtam vagy nem is válaszolt. Ja és a pénzem is a vakok javára lett felajánlva. Szavahihetetlen vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a pénz átutalva az áru sehol. tóbbszöri felkeresésre is csak mellé beszélt.nem ajánlom senkinek ez komolytalan hozzá állás!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Beyond_silence (123) (Vevő)
Negatív
2007.12.26. 20:34:06
34800922
Áru nem volt. Előre elküldött pénzt nem kaptam vissza! Hitegetős szemétláda. Nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az első találkozót lemondta, majd nem jelentkezett... Én megtettem az első lépést...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Aug 4-én leütötte a terméket, és azóta nem volt képes átutalni 3300ft-ot! Folyamatoan hitegetett, levelekre nem mindíg válaszolt. Utoljára azt igérte november eljén utalja a pénzt. Legutolsó E-mail-re már nem is válaszolt. Biztos megint kitalál vmit, beteg volt stb... Sokan rendőrséggel fenyegetik, remélem, hogy tényleg feljelentik, ezt a jellemtelen embert. Tőlem is megkapja még az tuti.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Gerinctelen, mocskos féreg!!! Lassan 4 hónapja nem volt képes elutlani 3300ft-ot!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyot csalódtam benne, nem ajánlom senkinek! 1 honapja átutaltam a termék vételárát és a postaköltséget, azóta csak ígéretet kaptam tőle, de se a terméket se a pénzem nem láttam azóta. Sajnálom, de ebből feljelentés lesz! Nagyon gerinctelen a viselkedése.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyot csalódtam benne, nem ajánlom senkinek! 1 honapja átutaltam a termék vételárát és a postaköltséget, azóta csak ígéretet kaptam tőle, de se a terméket se a pénzem nem láttam azóta. Sajnálom, de ebből feljelentés lesz! Nagyon gerinctelen a viselkedése.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.rozsaszinjedi (458) (Vevő)
Negatív
2007.11.23. 20:27:09
38829308
Kezdetben nem volt az a termék, amire megnyertem a licitet. Kisebb nézeteltérés után elutaltam a megbeszélt, postaköltséggel bővített összeget. Hetek óta nem érkezett meg a termék. E-mailemre nem reagál. Döbbenetes módon inkorrekt. De ha ennyire szüksége volt a pénzemre... hát tekintse karácsonyi ajándéknak. Bár őszintén szólva, szívesebben utaltam volna az összeget egy állatmenhelynek, de mostmár mindegy...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem ajánlom senkinek! Pénzt ne küldjetek neki! 1 hónapja várok a memóriámra! Kifizettem az aukció lezárása utáni nap 12.500ft-ot, elérni nem lehet telefonon (2 számán is próbáltam)! Marad a rendőrség!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.242856.opas16v (104) (Vevő)
Negatív
2007.11.15. 13:44:35
33402591
2hónapot vártam a dvd íróra,és további 2hetet a pénzemre.Egyiket sem kaptam meg.Arra hivatkozott hogy nincs az író a nagykerben ahol ő beszerzi.Én csak véletlenül mentem be egy számtech-es boltba és 6500ft-ért volt 2féle színben.Ő az első akiben csalódtam a vaterán.Sajnálom hogy így alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször küldtem e-mailt, de sajnos egyikre sem kaptam választ!!! Nem ajánlom senkinek, mert nem komoly!!!!!!!
Másik fél: Mit küldtél te nekem? Mert e-mail-t nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri kereésem ellenére, mindig majd, meg melyik is amit vettél esett után sikertelen vásárlás.
Másik fél: Még jó, hogy te igérgetted folyton, hogy jössz ne postázzam aztán meg elfelejtettél jönni! De nem baj!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy hónapja kifizettem, de a mai napig sem kaptam meg a szemüvegeket. Egy ideig hitegetett, majd közölte, hogy nem volt nyereséges az üzlet, így visszakaphatom a pénzem. Remélem, ha a NEVETSÉGES jelzővel illetem ezt az ügyet, TEKINTETTEL A HATALMAS ÖSSZEGRE, nem sértek meg túlzottan senkit. Aki szereti, ha szórakoznak vele, vásároljon nyugodtan!
Másik fél: Nem sértesz meg, ahogy írtam is a leve(i)mben. Jogos a negatív! Bocs!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam kapcsolatba lépni az eladóval...
Másik fél: Meg sem próbáltad!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
69453.olcsocucc_v (149) (Eladó)
Negatív
2007.09.25. 09:55:29
36495497
A termékkel kapcsolatban szerettem volna személyes átvételt javasolni, melyre válaszul a vevő negatívos fenyegetéssel élt, s erre a választ meg sem várva a Vatera felé fordult panasszal, illetve levelében a vételtől elállt.
Inkorrekt magatartásként értékelve a tényt, hogy meg sem várta a reakciómat arra, hogy mindenképpen postán szeretné az árut megkapni, csak negatívot tudok adni.
Másik fél: Lehet, hogy nem azzal kéne kezdeni a kapcsolatfelvételt, hogy nem postázol, mivel 1Ft-ért ment el az áru! Az inkorrekt szerintem te vagy!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tdktvvatera (1209) (Eladó)
Negatív
2007.09.14. 08:05:19
32827889
Inkorrekt Vaterás.
Sokadszori ígértetét sem tartotta be az átvételt illetően.
Hogy ezt feledékenység vagy nyomós ok miatt tette: ez már nem az én dolgom. Ha valaki ígér valamit, tartsa be.
Másik fél: Jó, hogy 5 percel a megbeszélt időpont után már nem értelek el, hogy késni fogok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azért a negatív értékelés előtt egy kapcsolatfelvételi kísérletet elvártam volna az eladótól. Ez nem történt meg, így nem tartom jogosnak a negatívot.
Másik fél: Ha leütök valamit akkor szoktam jelentkezni! Itt most NEKED KELLETT VOLNA!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bő két hét után sem kaptam választ a leveleimre, így részemről lezárult a tranzakció. Megértem, hogy elutazik valaki egy előre jelzett időre, de utána véleményem szerint AZONNAL kezelni kellene az időközben történt eladásokat. Igazán sajnálom.
Másik fél: SEMMILYEN LEVÉL NINCS A RENDSZEREMBEN TŐLED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
310871.amcedit (53) (Vevő)
Negatív
2007.08.05. 17:27:48
30108593
Arroganciája, tiszteletlensége bárkit megfontolásra késztethet.Kifejezetten inkorrekt üzleti partner, aki várja a sültgalambot!!!!!!!!!!NEM AJÁNLOM!!!
Másik fél: Köszönöm a negatívot! Szívből kívánom, hogy neked minél kevesebb jusson!
Attila
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
