hitchhikers (143) 98.64% felhasználó összefoglaló oldala

98.64% pozitív visszajelzés
(145 Felhasználó adta)
98.64% pozitív visszajelzés
(145 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 145 220 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 148 223 adásvétel
Az eladóként kapott 43 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.05.26.
Utolsó belépés: 2013.12.09. 12:27
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

benimaci (1473) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.04. 17:27:56

Termékkód

1639430195

Nem üllők egész nap a gép előtt, hogy rögtön tudjam változtatni az aukciókat és a kérdésekre tudjak válaszolni. Ha a feltett kérdésre megvárja a választ, akkor tudom mondani, hogy a terméket máshol megvették.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Máshol elkelt a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

juci83 (91) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.01.21. 11:42:57

Termékkód

1436238212

sajnos negatívot kell hogy adjak mivel nem találtam meg a kantárt de felajánlottam egy jó megoldást a pótlására de a vevőnek nem felelt meg szerintem én korrekt voltam na de mindegy igaz a vevő leütötte és egy hetet kért az átvételre de mégse kellet neki de azért ajánlom mindenkinek nagyon rendes és aranyos
Másik fél: Azt gondolom, pontosan erre az esetre van kitalálva a "semleges" értékelés. De ha már korrektségről beszélünk, akkor javítsuk ki az értékelést is: én nem "leütöttem és kértem egy hetet az átvételre", hanem megkérdeztem, hogy ha egy hét múlva megyek személyesen, az megfelelő-e, és csak aztán ütöttem le. "Mégse kellett neki": a hirdetésben szó sem volt róla, hogy hiányzik a kantár a székről, tehát én abban a hiszemben voltam, hogy minden tartozéka megvan. (Ahogy ezt a helyszínen is megbeszéltük.) Akkor most miért a negatív értékelés???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.