302395.tedtailor (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az árut eleve csalási szándékkal ütötte le, mert Vaterán kívüli egyezkedést akart. Az áru átvételéről az elutasítás után sem volt hajlandó intézkedni. Nem ajánlom senkinek, mindenki messze kerülje el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az árut eleve nem akarta átvenni.GinoGinelli (134) (Vevő)
Negatív
2009.11.03. 15:51:06
154122948
A kialkudott árra az eladó felszámolt 2.500 ft postaköltséget. A poló viszont agyon mosott és kopott volt. Nem ajánlom senkinek!
Másik fél: A tisztelt vevőnek a beszélgetésünk alapján halvány fogalma sincs a minőségi és eredeti árúkról..A szerinte 3000 forintért a konkurens oldalon vásárolt "eredeti" pólókhoz hasonlította az én termékeimet..Már a vásárlást megelőzően is hosszasan alkudozott,holott többször is jeleztem neki,h nem kalkuláltam hasznot az eladási árhoz.
Minden termékemről több kép készült profi Canon EOS 350D fényképezőgéppel,méretet és centiméterben megadott paramétereket is mellékeltem!!
Az általa említett 2500 forint postaköltség pedig egyenesen hazugság,pontosan ez alapján lehet megítélni a visszajelzésének valóságtartalmát!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GinoGinelli (134) (Vevő)
Negatív
2009.11.03. 15:49:00
154122949
A poló nem a hirdetésben szereplő állapotban volt.
Másik fél: A tisztelt vevőnek a beszélgetésünk alapján halvány fogalma sincs a minőségi és eredeti árúkról..A szerinte 3000 forintért a konkurens oldalon vásárolt "eredeti" pólókhoz hasonlította az én termékeimet..Már a vásárlást megelőzően is hosszasan alkudozott,holott többször is jeleztem neki,h nem kalkuláltam hasznot az eladási árhoz.
Minden termékemről több kép készült profi Canon EOS 350D fényképezőgéppel,méretet és centiméterben megadott paramétereket is mellékeltem!!
Az általa említett 2500 forint postaköltség pedig egyenesen hazugság,pontosan ez alapján lehet megítélni a visszajelzésének valóságtartalmát!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
