3050052.vattacsoki (-3) 20% felhasználó összefoglaló oldala

20% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
20% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1 1 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 4 4 adásvétel
0 0 5 5 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2012.03.29.
Utolsó belépés: 2012.04.05. 13:56
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

kirsy (558) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.04.30. 21:56:46

Termékkód

1561967870

1 hónapot vártam, de a mai napig nem érkezett meg a pénz, pedig először még minden rendben volt, de két hete semmi válasz nem kapok a megkeresésre sem. Sajnos így negatívat kell, hogy adjak.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

myra75 (628) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.04.26. 08:44:23

Termékkód

1566674279

Csatlakozom az előttem "szólókhoz".Azt ígérte,hogy utalja a vételárat,de 1 hónapja semmi.Nagyon vigyázzatok vele,csakis negativ!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kissarmand_v (476) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.04.22. 14:22:56

Termékkód

1572899417

A vevő először jelentkezett, még az emailemre is válaszolt. Kérte, hogy húsvét után bonyolítsuk le az adásvételt.Írtam még 2 üzenetet, hogy megbeszéljük a személyes átvételt , de választ se kaptam. Hívtam a megadott telefonszámon. (2x is)A hölgy aki felvette azt mondta, hogy őt nem így hívják. Úgy látszik más számát adta meg. Türelmesen vártam 3 hetet. Ha szólt volna, hogy mégsem kéri a terméket, más lenne az értékelésem. A vevő hibájából nem jött létre a vásárlás.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő az első 2 emailre válaszolt, aztán hiába kérdeztem tőle, hogy mikor legyen a személyes átvétel válaszra se méltatott. A vevő hibájából nem jött létre a vásárlás.
Felhasználó

Bokodi_Betty (184) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.04.21. 09:26:38

Termékkód

1572017000

Több mint három hetet vártam, de a pénz nem érkezett meg a számlámra, és az utóbbi egy hétben már választ sem kapok, pedig több e-mailt is küldtem. Sajnos a vásárlás nem valósult meg a vásárló hibájából, ezért az értékelésem negatív!!! Nem ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.