lilikszilvi (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
83.33% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
Lakhely: Üllő
Regisztráció dátuma: 2007.06.10.
Utolsó belépés: 2023.04.08. 16:32
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Amikor levelet irt soha nem az én levelemre válaszolt,el irt mellettem.Azt irta először hogy szabira megy de át lehet venni a terméket,amikor irta rögtön választ hogy akkor át lehet-e venni amig nincs? Nem is válaszolt:Az utolsó levél tőlem ment! Gondoltam ha vissza jön szabiról akkor ir hogy lehet menni,de Ő e helyett semleges értékelést adott!Sajnos az eladóval nem lehetett érdemlegesen tárgyalni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
