Monsterka_a (16) 80.77%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
probáltam segiteni !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett, illetve nem folytatta a megkezdett átvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.küldtem elöször automatikus levelet nem reagált . utána írtam neki vegye fell velem a kapcsolatot mert elutazok erre se reagált.Megint írtam neki,hogy egy választ megérdemeltem volna ERRE VÁLASZOLTA AZ ALÁBBIT! Na , Üdv! Talán „ilyen” mentalítású eladóval jobb, ha nem foglalkozom. Ez a fajta arrogancia tőlem kifejezetten idegen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: aug 28-án közölte"hogy ilyen mentalitásu eladoval nem foglalkozik"A vevő 2007 08 26-án ütötte le a terméket. Most 2007 09 17 van. E-mailben többször kerestem nem válaszolt. Egyszer sikerült telefonon beszélnem vele akkor megígérte utána néz a dolgoknak. Azóta se keresett. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.74743.tonya_lulu_v (2533) (Eladó)
Negatív
2007.09.04. 09:22:28
33886316
se levélre sem telefonra nnem reagál.valami oka biztos van hogy inaktiv lett hirtelen!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.