barbyyyca13 (925) 99.24% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 882 | 6303 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 77 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 918 | 6397 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1074 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó nem szállította le a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nehéz úgy kommunikálni, hogy nem kapok választ! Talán előbb e-mailt kellene olvasni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nehéz úgy kommunikálni, hogy nem kapok választ! Talán előbb e-mailt kellene olvasni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nehéz úgy kommunikálni, hogy nem kapok választ! Talán előbb e-mailt kellene olvasni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
senkinek nem ajánlom! megkaptam a csomagot de nem volt benne amiket rendeltem persze a pénzt elutaltam a kérdéseimre nem válaszol ja és ajánlottan lett feladva és ö még így is a postást hibáztatná nyilván a postás felbontotta és kivette belöle a rendelt termékeket! UNDORÍTÓ! Remélem boldog lesz a pénzzel! költsd gyógyszerre! ja és ügyesen játszik mert figyel a részletekre nehogy sok negatíva legyen ezért csak pár embert csap be! Szégyen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
senkinek nem ajánlom! megkaptam a csomagot de nem volt benne amiket rendeltem persze a pénzt elutaltam a kérdéseimre nem válaszol ja és ajánlottan lett feladva és ö még így is a postást hibáztatná nyilván a postás felbontotta és kivette belöle a rendelt termékeket! UNDORÍTÓ! Remélem boldog lesz a pénzzel! költsd gyógyszerre! ja és ügyesen játszik mert figyel a részletekre nehogy sok negatíva legyen ezért csak pár embert csap be! Szégyen!
Másik fél: Sajnálom, összecseréltem 2 csomagot, ezért kaptál rosszat! Én hibáztam! Természetesen megkérdeztem, hogy nem bontották e ki a csomagot! A pénzedet visszautaltam! A megnyilvánulásod téged minősít!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12450368.juhaszferi90 (13) (Vevő)
Negatív
2016.07.21. 14:29:20
2294326358
Undorito hogy 100ft ert eladjak a becsuletuket ! NEM AJANLOM NEGATIV !!! ELUTALTAM A PENZT MEG TOBBET IS ES NEM KAPTAM SEMMIT !!!! KOLTSD GYOGYSZERRE !!!!!!!@@@@@@@@
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12450368.juhaszferi90 (13) (Vevő)
Negatív
2016.07.21. 14:28:44
2298694331
Undorito hogy 100ft ert eladjak a becsuletuket !
NEM AJANLOM NEGATIV !!!
ELUTALTAM A PENZT MEG TOBBET IS ES NEM KAPTAM SEMMIT !!!! KOLTSD GYOGYSZERRE !!!!!!!@@@@@@@@
Másik fél: Feladtam, amit kifizettél, anélkül h megkaptam volna a pénzt, mivel neked annyira sürgős volt! 30ft-al utaltál többet! A posta hibájáért nemtudok felelősséget vállalni, arra van az ajánlott levél, hogy nyomon lehessen követni, de te ezt nem voltál hajlandó kifizetni!
Az értékelésed pedig téged minősít!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12450368.juhaszferi90 (13) (Vevő)
Negatív
2016.07.21. 14:28:05
2289367706
Undorito hogy 100ft ert eladjak a becsuletuket ! NEM AJANLOM NEGATIV !!! ELUTALTAM A PENZT MEG TOBBET IS ES NEM KAPTAM SEMMIT !!!! KOLTSD GYOGYSZERRE !!!!!!!@@@@@@@@
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SMALLVILLE8 (1038) (Vevő)
Negatív
2016.01.06. 17:51:49
2164222076
Nem a megrendelt, kifizetett árut kaptam meg sajnos!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladót meg kerestem e-mailen és telefonon is, de nem válaszolt és semmi segítséget nem nyújtott, többszörös megkeresés ellenére sem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladót meg kerestem e-mailen és telefonon is, de nem válaszolt és semmi segítséget nem nyújtott, többszörös megkeresés ellenére sem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladót meg kerestem e-mailen és telefonon is, de nem válaszolt és semmi segítséget nem nyújtott, többszörös megkeresés ellenére sem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladót meg kerestem e-mailen és telefonon is, de nem válaszolt és semmi segítséget nem nyújtott, többszörös megkeresés ellenére sem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladót meg kerestem e-mailen és telefonon is, de nem válaszolt és semmi segítséget nem nyújtott, többszörös megkeresés ellenére sem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladót meg kerestem e-mailen és telefonon is, de nem válaszolt és semmi segítséget nem nyújtott, többszörös megkeresés ellenére sem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mersztelen (310) (Vevő)
Negatív
2014.01.20. 12:54:46
1839446174
Kértem a vevőt h várjon egy kicsit..mivel nem volt gépem lőtte utánna pedig a lányom beteg volt és nem tudtam azon a héten utazni bankba mivel nem közel vn hozzám....ezen a héten tudtam volna csak megoldani...erre kapok egy negativot...hát ne haragudj 2 éves gyerekkel betegen nem utazok ha nem muszáj...csak pár napot kértem eddig...mindig fizettem..
Másik fél: Kérted a vevőt??? Én az eladó vagyok!
Fel van tüntetve az oldalamon hogy 8 napon belül kérem rendezni az adásvétel! Így még mindig jó fej voltam, h 4 hetet vártam! Nemigazán érdekelnek a családi problémáid, mindig mindenki ilyenekkel takarózik! Nem pár napot kértél, hanem múlt hétfőn mondtad, hogy ezen a héten utalsz! Mi tart ezen 2 hétig! Jahm, és csak megjegyezném, hogy nem a banki átutalás az egyetlen fizetési módszer! A címemre is feladhattad volna a pénzt, és posta biztosan van nálatok is!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
