sgyuszi (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
90% pozitív visszajelzés
(9 Felhasználó adta)
Lakhely: Páty
Regisztráció dátuma: 2012.07.22.
Utolsó belépés: 2016.11.11. 06:02
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Remélem nem akadnak össze ezzel a pökhendi alakkal. Személyes átvétel meghiúsult, mert csak fél órával az érkezése előtt volt hajlandó tájékoztatni és csodálkozott, hogy nem várom egész nap piros szőnyeggel. Az egyeztetésre három napja lett volna. A nagy baklövésére felhívtam a figyelmét, erre gyermetegnek nevezett, és inkább nem reagált semmilyen megkeresésemre sem. A kapott termékre egy szót sem ejtett, vissza nem jelzett. A szállítás lassúságáról igazán nem tehetek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
