subszabi (-1) felhasználó összefoglaló oldala

0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 0 0 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 1 1 adásvétel
Lakhely: Szeged
Regisztráció dátuma: 2005.07.20.
Utolsó belépés: 2015.02.21. 17:28
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Miticsku (468) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.04.17. 22:29:59

Termékkód

1448205941

Nos! Leütés után, szinte azonnal küldött egy támadó, fenyegető e-mailt, amiben tudatta, hogy ha nem küldöm neki utánvéttel, panasszal fog élni. Én elszámoltam 10-ig (lehet, hogy 100 is volt) türelmem jeléül és látva, hogy egy full kezdőről van szó, tájékoztattam, hogy természetesen elküldjük utánvéttel, hiszen ez fel is volt tüntetve. Megbeszéltük, mi kell, elküldtük, tökéletesen teljesítettük a ránk eső részt és erre ad egy semlegeset a saját hülyesége miatt? Na neeeee! Most szakadt el a cérna!
Másik fél: Természetesen okom volt támadni,hiszem utánvéttel rendeltem,nem kértem tanácsot hogy hogyan is olcsóbb.Erre meg kaptam egy olyan levelet hogy utaljak előre és akkor majd elküldi a terméket. Azt már elfelejtette valahogy beleírni,hogy ezt csak ő ajánlja,mert szerinte olcsóbb,nem pedig kötelező és ha nem kívánok vele élni akkor maradhat az utánvét! Ennyi volt a baj,de nagy nehezen megérkezett az áru végre jó sok levelezés után. Bár tőle nem rendelek többet semmit és nem érdekel a cérnája-igenis az elejét ő rontotta el,egyből a kért módon duma nélkül el kellett volna küldenie amit és ahogy rendeltem! Itt az igaz,hogy nem üzleteltem még,de a való életben tudják,hogy korrektül fizetek,van miből!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.