subszabi (-1) felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nos! Leütés után, szinte azonnal küldött egy támadó, fenyegető e-mailt, amiben tudatta, hogy ha nem küldöm neki utánvéttel, panasszal fog élni. Én elszámoltam 10-ig (lehet, hogy 100 is volt) türelmem jeléül és látva, hogy egy full kezdőről van szó, tájékoztattam, hogy természetesen elküldjük utánvéttel, hiszen ez fel is volt tüntetve. Megbeszéltük, mi kell, elküldtük, tökéletesen teljesítettük a ránk eső részt és erre ad egy semlegeset a saját hülyesége miatt? Na neeeee! Most szakadt el a cérna!
Másik fél: Természetesen okom volt támadni,hiszem utánvéttel rendeltem,nem kértem tanácsot hogy hogyan is olcsóbb.Erre meg kaptam egy olyan levelet hogy utaljak előre és akkor majd elküldi a terméket. Azt már elfelejtette valahogy beleírni,hogy ezt csak ő ajánlja,mert szerinte olcsóbb,nem pedig kötelező és ha nem kívánok vele élni akkor maradhat az utánvét! Ennyi volt a baj,de nagy nehezen megérkezett az áru végre jó sok levelezés után. Bár tőle nem rendelek többet semmit és nem érdekel a cérnája-igenis az elejét ő rontotta el,egyből a kért módon duma nélkül el kellett volna küldenie amit és ahogy rendeltem! Itt az igaz,hogy nem üzleteltem még,de a való életben tudják,hogy korrektül fizetek,van miből!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
