Csilluska20 (99) 93.81% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 106 | 898 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 135 | 942 adásvétel |
| Az eladóként kapott 53 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem vagyok a stílusával megelégedve mert tegnap nyertem a licitet meg és erre már másnap utaljak ,az emailokat pedig nem kaptam meg csak másnap szóval ja és telefonon zaklat .Párom más néven több dolgot vásárolt már itt a vaterán soha nem volt gond.!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maria31_a (5745) (Eladó)
Negatív
2013.08.01. 15:02:29
1724269202
És végül nem vásárolja meg NEGATÍV!!!!!
Másik fél: Idöben vissza léptem és közöltem vele a dolgot de erőszakos és rossz indulatú eladó sajnos!!!
maria31_a (5745) (Eladó)
Negatív
2013.08.01. 14:59:25
1721917835
Nem érdekel.
Másik fél: Nem ajánlom senkinek!
maria31_a (5745) (Eladó)
Negatív
2013.08.01. 14:54:16
1721915963
Körülményes!!!!
Másik fél: Nem ajánlom senkinek az eladót én időben jeleztem a dolgokat nagyon erőszakos!!
maria31_a (5745) (Eladó)
Negatív
2013.08.01. 14:52:28
1724264873
Negatív!!!
Másik fél: Nem ajánlom senkinek!!!!!!!!
maria31_a (5745) (Eladó)
Negatív
2013.08.01. 14:50:30
1724577440
A költözködés miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Írtam hogy 1 hónapot várok.maria31_a (5745) (Eladó)
Negatív
2013.08.01. 14:48:25
1723270616
Megbizhatatlan!
Másik fél: Nem ajánlom senkinek!!!Én időben jeleztem a dolgot neki ő mást mond!
maria31_a (5745) (Eladó)
Negatív
2013.08.01. 14:46:59
1722461822
Költözködésre hivatkozik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 1ft-os nyeremény!maria31_a (5745) (Eladó)
Negatív
2013.08.01. 14:44:35
1724269418
Végül mégsem vette meg!
Másik fél: Időben jeleztem hogy a terméket nem tudom át venni az eladó nagyon erőszakos volt!
Jazmin310 (205) (Eladó)
Negatív
2013.04.03. 08:58:04
1722289442
A vevő anyagi okokra hivatkozva mégse kérte a táskát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
krisztyinka (417) (Eladó)
Negatív
2013.01.05. 18:17:52
1682525750
A vevő sikeresen licitált egy termékemre, aminél a terméklapon 1000Ft becsült postaköltség volt megadva, levélváltás után megírtam neki, hogy csak 650 Ft a postaköltség, mire ő (pár nap gondolkodás után) közölte, hogy nem kell a termék, mert túl magas a postaköltség!!! Levélben sértegetett, a telefont nem vette fel! Komolytalan vevő, már a vatera felé is jeleztem!!! Úgy látom nem én vagyok az egyetlen, akivel ezt megtette. SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Komolytalan vevő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
renidisc (2820) (Eladó)
Negatív
2013.01.05. 10:54:33
1673022530
Komolytalan.
Másik fél: Alig lehet fel venni veled a kapcsolatot és még én kapok negatív értékelést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ortneribolya (1910) (Eladó)
Negatív
2012.10.04. 08:25:11
1642635029
A fizetési határidő lejárt, a vevő nem küldte a vételárat, nem is jelentkezett.
Másik fél: Már bocs de te vagy az a meg nézik mindenki látja te sértegetsz engem nem én téged!Ennyit az egészről!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem történt meg a vevő hibájából, és még egy e-mailt sem tudott írni, hogy nem kéri a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
