379864.nikol22_a (6) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A megnyert aukció után elég hamar fel is vette velem a kapcsolatot, még a címét is megírta, ahova küldhetem a csomagot,sőt az időpontot is megírta, hogy mikor utalja a pénzt, de sajnos 1 hónap telt el és nem utalta a pénzt! Legalább szólhattál volna, hogy bocsi, de mégsem kell az áru! Ha szóltál volna, hogy nem kell a gatya és vissza tehetem, akkor nem adtam volna negatív értékelést!Másoknak legalább időben jelezd, hogyha nem kéred a licitált árut!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
492660.balintos (556) (Eladó)
Negatív
2008.06.01. 17:59:49
67279635
2 hétig vártam.... Kárvolt más elől elvenni a lehetőséget! NEGATÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
