prempisze (101) 98.08% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 102 | 120 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 106 | 124 adásvétel |
| Az eladóként kapott 13 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Brunovics (157) (Eladó)
Negatív
2014.11.24. 17:20:03
1998717134
Megpróbálok visszafogott maradni,amikor ezt az értékelést írom. Az illető kialkudott egy alacsonyabb vételárat, majd személyes megtekintés után megállapította, hogy ez a hálószoba bútor nekik tetszik, jó lesz, csak a szállítást még nem tudja megoldani. A Vatera emailes értesítése után értesültünk arról, hogy a licitáló tárgytalannak tekinti az üzletet. Telefonhívásunkra azzal érveltek, hogy testük súlyát nem bírná el a franciaágy illetve a garnitúra sem férne el a szobájukban. Aljas, gerinctelen
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőt nekem kellett többször keresnem, hogy egyeztessük az átvételt, amire végül nem került sor, így a terméket újból meg kellett hirdetni.
Másik fél: Az eladót én kerestem fel, nem Ő engem!Sajnálom, hogy az ügylet nem jött létre, sajnos rajtam kívülálló okok miatt az átvétel csúszott, nem tettem le a termékről, csak kértem haladékot az átvételre.Nem akartam elállni a vételtől, de a csúszás miatt opcióként mondtam az eladónak, ha neki sürgős hirdesse meg újból, sajnos az eladó ezt elállásnak értékelte. 2 napja tudtam volna menni a termékért, de a negatív értékelés miatt már nekem sem aktuális.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
