nagycuki (973) 99.49% felhasználó összefoglaló oldala

99.49% pozitív visszajelzés
(978 Felhasználó adta)
99.49% pozitív visszajelzés
(978 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 977 1503 adásvétel
Semleges: 39 adásvétel
Negatív: 0 0 5 5 adásvétel
0 0 1011 1547 adásvétel
Az eladóként kapott 298 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.09.22.
Utolsó belépés: 2022.10.07. 13:04
Inaktív!
31 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Cubiku (310) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.06.11. 15:39:56

Termékkód

1583615201

1 hónap után, hosszas levelezés és egyeztetés után találta ki,hogy mégse kell, vagyis átgobdolja, azóta se jelentkezett...
Másik fél: igazán kedves :) bagoly mondja verébnek mi? Csak meg kell nézni a te értékeléseidet, hogy te mennyire vagy kommunikatív, ha tudod, hogy ez a szó mit jelent? Én már az elején jeleztem, hogy nem tartok mégsem igényt a ruhára, ellenben veled aki a tőlem megnyert cipő vásárlásától úgy álltál el, hogy azt nem jelezted felém. Pedig én megértő lettem volna.....hát nem vagyunk egyformák hála Istennek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 1 hónap után, hosszas levelezés és egyeztetés után találta ki,hogy mégse kell, vagyis átgobdolja, azóta se jelentkezett...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.11.25. 17:29:14

Termékkód

1318258188

Arrogáns,kioktató stilusban támadott rám,meggyanúsitott a postaköltség zsebrevágásával!Mire képesek egyesek 300 ft-ért....
Másik fél: jéé lehet válaszolni? Akkor hát szégyelld magadat még egyszer te közönséges stílusú senki!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nyuszoka01 (437) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.01.12. 21:00:55

Termékkód

113443317

Licitáltam,MEGNYERTEM(a VATERA is értékelte)majd az eladó közölte,h előző nap eladta!!!Állítólag lezárta, csak akkor hogy nyerhettem meg???Mellékelem a nyerés tényét, tanulságul mindenkinek!!!! "Örömmel értesítjük,hogy Ön lett a 113443317kódú Pamut felső L/XL-re vonatkozó árverés szerencsés nyertese. A vásárolt áru ára:200Ft. Kérjük, az adásvétel lebonyolítása végett lépjen kapcsolatba az eladóval." Magdi (mindezt nem a termék csak az elv miatt írtam le, nem erről szól” a Vatera.
Másik fél: Sajnos én voltam figyelmetlen és túlontúl jóindulatú. Ugyanis egy másik(normális) vásárlóm,-aki az első és addig egyetlen 1 Forintos licitet tette a tételre- ideszólt,hogy errefelé jár, úgyhogy beugrana személyesen több árumért. Mivel 1 nap múlva járt csak volna le az aukció, én pusztán jóindulatból lezártam az aukciót idő előtt és nem töröltem, hogy utólag ne kelljen neki kifizetni a postaköltséget.De nem tudtam, hogy 24 óra múlva lesz csak inaktív az árverés, így történhetett meg, hogy ez az illető, akitől kaptam a negatív minősítést rálicitált az 1 Forintra.Sajnálom szívből, igaz felajánlottam másik tételt, de az emberi rosszindulat határtalan.....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csitri7_v (1077) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.12.29. 10:13:16

Termékkód

108392130

AZ ELADÓ NEM VALÓS MÉRETET ADOTT MEG EGY DRÁGA BUNDÁNÁL.NEM HAJLANDÓ AZ ÁTVERÉS UTÁN VISSZAVÁSÁROLNI.MONDJUK A" MINŐSÉGRŐL" IS ELFELEJTETT BESZÁMOLNI,DE AZ A KISEBB BAJ.SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!!
Másik fél: A méret teljesen valós,a minőségre meg le volt írva, hogy használt. Sajnálom szívből.A vevő ha bizonytalan miért nem kért meg, hogy mérjek?Én nem táplálok senki iránt haragot,így felőlem bárkivel köthetsz üzletet a jövőben is!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

baland05 (1594) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.10.27. 06:38:03

Termékkód

93312981

Licitált aztán visszalépett a postaköltség összegére hivatkozva, ami a termékleírásban is benne volt.
Másik fél: Valóban így volt, de mivel több terméked is érdekelt és sajnos magán-jellegű problémák miatt nem tudtam időben licitálni(betegség), így nem én nyertem. Ezért elnézést is kértem, sztem ezzel téged nem károsítottalak meg semmivel. Az, hogy ezért negatívat adtál, holott a semlegest is lehet, mint alternatívát, az már a te emberi rosszindulatodon múlt.Tőled soha többé nem veszek semmit, rosszhiszemű vagy.Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.