danih81 (67) 98.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 68 | 73 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 70 | 75 adásvétel |
| Az eladóként kapott 37 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó igaz hogy az aukción személyes átvételt írt, levélbem ígérte hogy majd megpróbálja postázni. Egy 200 grammos cuccot egy levélben igazán fel lehetett volna adni.Vagy nem is akarta eladni.Az eladóban a legkisebb jóindulat, akarat sem jelentkezett az eladással kapcsolatban
Másik fél: "Az eladó igaz hogy az aukción személyes átvételt írt, levélbem ígérte hogy majd megpróbálja postázni."
Itt a lényeg.
1. Oda volt írva: csak személyes átvétel! A tisztelt vevő képtelen volt elolvasni (vagy csak a szövegértelmezés nem megy neki, nem tudom), a terméket leütötte.
2. Aztán azt mondtam: MEGPRÓBÁLOM (kulcsszó) postázni. Később írtam részleteket a postázásról, de a vevő letojta, a levélre nem válaszolt.
3. A kedves vevő megfeledkezett a TÁPRÓL ami messze nem 200 gramm - de ebbe már bele sem megyek.
Ezek után még jóindulatra hivatkozni igen csak vastag arcbőrre vall. Negatívot adni ennek fényében meg pláne.
Mindegy, száradjon a "tisztelt" vevő lelkén...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
