Hifitorony (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
191029.pedrodon_a (352) (Eladó)
Negatív
2007.10.21. 19:02:07
37564184
Az árut villámáron megvásárolta tőlem. Röviddel ezután egy e-mail jött tőle, amiben késztények elé állított az átvételt illetően. Eddig nagyon szimpatikus, gyors vevőnek tűnt. Küldtem 3-4 e-mailt és egy SMS-t kb. 2 hét alatt, amiben javaslatot tettem az esetleges egyéb átadási megoldásokra de sajnos egyikre sem kaptam semmilyen reakciót. Nagyon sajnálom, nem tudom mi történhetett vele pedig mindössze 600 Ft-ról beszéltünk. Remélem minden O.K. vele! Minden jót!
Másik fél: Ne haragudj de nagyon össze jött minden gépem sem volt jó nagyon sokáig és németben is kinnt voltam 4hónapig közben az autót összetörték.Még egyszer ezer bocs.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
