löfcsi (45) 95.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
tennen_t (1804) (Eladó)
Negatív
2012.08.10. 11:27:42
1604228993
Nem ajánlom.
Másik fél: Szégyen, hogy olyan ember készített negatív visszajelzést rólam, akinek pontosan és gyorsan /2 nap/ átutaltam a pénz,és termékére hat hetet vártam türelmesen. Negatívot adtam mert értékelnem kellett az árú pedig nem érkezett meg, most bosszúból és is ezt kaptam. Nem zavar, mert akikkel üzleti kapcsolatban voltam és leszek tudják, hogy kiváló vaterás vagyok. Ezzel saját magát minősítette.
Sajnálom, hogy negatívot kell adnom, de azt hiszem jogos: a termékleírásaim elég precízek, ráadásul jelzem előre, hogy licitálás előtt kérdezzen a vevő, ha valamire kíváncsi... Itt nem történt meg, a sikeres licit után visszalépett a vevő, mondván: ő csak certifikációs érméket gyűjt és vesz. Sajnálom, de ez most csak egy negatív lehet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő visszalépett...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
