4148604.Botos092 (5) 69.23% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nyrolibaba6 (305) (Eladó)
Negatív
2013.09.03. 18:34:00
1773871646
Julius 24-én nyertem meg az együttest. Én azt hiszem korekt modon elég sokat vártam, nem tudok tovább várni. Többbszöri megkeresésemre sem reagált. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.babab2009 (1326) (Eladó)
Negatív
2013.09.02. 12:12:05
1784584196
Inkorrekt licitáló, többszöri megkeresésre is nehezen reagált. Múlt hétre kért, és kapott fizetési haladékot. Sajnálom, én bármilyen módon el tudok fogadni fizetést (utalás, személyes befizetés számlára, rózsaszín csekk). Hiába vártam, egyik sem történt meg. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem válaszol az e-mailekre és a megbeszélt időpontban nem küldte az utalást. Közel 2 hónapja nyerte a licitet de az adásvétel máig nem történt meg. Hívtam telefonon, küldtem számtalan e-mailt de nem reagál, ezért nem tudok tovább várni. Megkérlek, hogy nálam többet ne licitálj!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 1 hétig akadékoskodott, hogy miért nem futárral küldöm a fagyasztószekrényt, holott az aukcióban világosan le volt írva, hogy személyesen lehet.Még neki állt feljebb, hogy nem az van, amit ő akar, miért nem a vásárlás előtt tisztázta ezeket a dolgokat???
Semmiféleképpen nem ajánlom senkinek, kommunikálni nem tud, csak a saját igazát hajtogatja, nem alkalmazkodik az aukcióban leírtakhoz és még tiszteletlen is!
Másik fél: Tudtommal te akadékoskodtál hogy a futárt nem intézheti a vásárló csak az eladó,ami nem így van,és ráadásul abban is okoskodtál hogy a futár nem csomagolja be a terméket!Én felhívtam őket és elmondták hogy plusz költségekért becsomagolják.Neked semmit nem kellett volna tenned,csak engedni hogy elvigyék terméket tőled.Ja és nem utolsó sorban tanulj egy kis etikettet:"Mindent a vásárlóért"Az eladás így működik.Én egy dologban hibáztam nem kérdeztem meg előre hogy meg lehet-e oldani a szállítást futárral.De te viszont rengeteg mindenben hibáztál.Szerintem az meg nem szégyen hogy megkérdeztem hogy meg lehetne-e oldani a jövő hónapban való fizetést.Nyugodtan mondhattad volna rá hogy nem!SZÉGYEN!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
