Petracska1 (27) 96.55% felhasználó összefoglaló oldala
96.55% pozitív visszajelzés
(28 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.10.22.
Utolsó belépés: 2010.12.27. 19:24
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
A vevő több mint 1 hét után úgy "döntött", hogy nem kéri a terméket. Valótlanul állítja, hogy az nem kapott adatokat az utalashoz (többször mekapta, az elküldött mail-ek alapján) -> támadás a legjobb védekezés. Senkinek nem ajánlom!
Másik fél: Tök mind1 ki mit mondd több levelet is küldtem az eladónak h küldje el a számlaszámát mert nekem a felső már 7végére kellet volna de választ nem kaptam ezek után azt állitja h én csak szórakozok meg h biztos nincs pénzem..pedig egy db emailt sem kaptam meg tőle hiába ő irt állitolag..ha nincs számlaszám hát hova küldjem a pénzt? de nem csak számlaszámot nem irt semmilyen reagálást nem mutatott annak irányába h egyáltalán el fogja küldeni!
