433022.bimbor_a (-8) 16.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő több mint 1 hónap után sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vallserrano (19562) (Eladó)
Negatív
2007.12.01. 08:50:08
42542597
BIMBOR a termék leütését követően közölte, hogy Ő csak csereberélgetni kíván..Na hagyjuk egymást békén..KOMOLYTALAN!!!!!!!!!!!..........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Fel akart ajánlani hangcuccot cserébe, amint én nem kértem, azóta nem elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
289506.Notyus (27) (Eladó)
Negatív
2007.11.29. 16:00:22
42454235
MEgbízhatatlan!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rájött, hogy mégse kell neki az erősítő. cserélni akart annak ellenére, hogy nekem nem kell a csere tárgy.Teljesen megbizhatatlan!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.janikajanika (262) (Eladó)
Negatív
2007.11.26. 21:50:46
42415438
A vevő nem veszi fel a telefont , nem üzen , nem válaszol a mail-ra sem . Nem Korrekt !!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízhatatlan Vaterás! Mi után megnyerte az aukciót, cak többszöri e-mail-ben történt megkeresésem után válaszolt. Válaszában flegmán felajánlott két hangfalat cserébe és nem kivánta megvásárolni a termékemet. Megbízhatatlan!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mi után simerült felvenni vele a kapcsolatot, csere tárgyakat ajánlott fel és nem kívánta megvásárolni a terméket.vásárlo telefonon elérhetetlen volt töbször probálkoztam a kapcsolatfelvétellel sikertelenül emilre nem válaszolt
Másik fél: a telefon azért mert suliba járok és órán nem vehetem fel!
az e-mailt nem értem arra bisztos válaszoltam volna!
A vevő többszöri keresésemre sem reagált, sem e-mailben, sem telefonon nem tudtam vele kommunikálni, magától nem jelentkezett. Mivel közben több negatív értékelést is kapott, gondolom már nem is fog...
Másik fél: hello
am bocs csak suliba járok és nem tom felvenni órán!
pénz a telómon nincs!:D
e-mailt meg szentem nem kaptam azt olvastam volba!
amúgya mélyszgárzóért hangfalam van cserébe ha érdekel! ha nem akkor bocs de nincd másom!
Felelőtlenül licitál és a hozzáállása is elszomorító. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: hello kérlek küldj adatokat +képeket vagy msn-en tudnánk beszélni vagy skype
msn... [email protected]
skype... b.roland93
