geomihaly (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
90.91% pozitív visszajelzés
(10 Felhasználó adta)
Lakhely: Szeged
Regisztráció dátuma: 2007.11.02.
Utolsó belépés: 2011.12.12. 16:11
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Kaptam egy könyvet, nem azt amit kértem, leütöttem és kifizettem. Jeleztem az eladónak aki akkor az egyszer felvette a telefont. Azt ígérte küldi a jó könyvet. Ez sajnos nem történt meg. Azóta semmire sem reagál, több mint fél éve.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
