4403790.Jeny200 (10) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Csatlakozom az előttem szólókhoz,hosszú heteket vártam,egy filléres termékre,de a vevő abszolút nem jelentkezett.....No Comment-Csakis NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Részlet az általam írt termékleírásból : „NYOMATÉKOSAN KÉREM, HOGY CSAK AZ LICITÁLJON, AKI KOMOLYAN GONDOLJA, ÉS EL IS VISZI - akár 1 Ft-ért.!” Licitált, NYERT 1 FT-ON, majd hallgatásba burkolózott... 2x írtam neki, 1x hívtam. KOMOLYTALAN VEVŐ ! Ha INGYEN sem kell neki, mi lesz, ha fizetnie is kell a licitált termékért ??? NEGATÍV !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dolleszka12 (2107) (Eladó)
Negatív
2013.03.21. 11:21:01
1716597077
sajnos a vevő többszöri meg keresésre sem reagált
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Először felvette a kapcsolatot, jelezte a személyes átvételi szándékát, de sajnos utána többszöri megkeresésre sem jelentkezett a termékért. Minden héten írtam neki, de semmire nem válaszolt, pedig ide rendszeresen belépett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Először felvette a kapcsolatot, jelezte a személyes átvételi szándékát, de sajnos utána többszöri megkeresésre sem jelentkezett a termékért. Minden héten írtam neki, de semmire nem válaszolt, pedig ide rendszeresen belépett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
