pearl79 (310) 87.8% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sudibea_t (2082) (Eladó)
Negatív
2007.09.27. 09:58:46
328268156
Azt hiszem elég türelmes voltam július 17 óta hiteget, elég volt. Persze a jutalékot bebuktam Remélem végleg kitiltanak. SENKINEK NEM AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több, mint egy hónapja átutaltam a pénzt. Smsre, e-mailre nem reagál. Telefonon megígérte, hogy utánanéz, de gondolom, fel sem adta...ajánlott küldemény nem keveredik el a postán. NEM AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.S remélem nem sok ember pénzével játszottál még így...--------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hiszem, hogy én is jol porul jártam....a pénz elúszott, de a becsület megmaradt..NEKEM!!..nagyon negatív.....vele soha többet:-((((((((((((((((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hiszem, hogy én is jol porul jártam....a pénz elúszott, de a becsület megmaradt..NEKEM!!..nagyon negatív.....vele soha többet:-((((((((((((((((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hiszem, hogy én is jol porul jártam....a pénz elúszott, de a becsület megmaradt..NEKEM!!..nagyon negatív.....vele soha többet:-((((((((((((((((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már régen kifizettem a termékeket, de nem kaptam meg őket; e-mailjeimre nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A JUTALÉK MIATT!!!!LS MERT HIÁBA KERESLEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A JUTALÉK MIATT!!!!LS MERT HIÁBA KERESLEK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri megkeresésemre sem reagált,nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Látom, már többen pórul jártunk. Én is közel két hónapja várom a pénzem. Többszöri megkeresésemre, nagyon nehezen reagált, ígérte, hogy utal, de ez sajnos a mai napig nem történt meg. Sajnálom, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Látom, már többen pórul jártunk. Én is közel két hónapja várom a pénzem. Többszöri megkeresésemre, nagyon nehezen reagált, ígérte, hogy utal, de ez sajnos a mai napig nem történt meg. Sajnálom, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Látom, már többen pórul jártunk. Én is közel két hónapja várom a pénzem. Többszöri megkeresésemre, nagyon nehezen reagált, ígérte, hogy utal, de ez sajnos a mai napig nem történt meg. Sajnálom, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Látom, már többen pórul jártunk. Én is közel két hónapja várom a pénzem. Többszöri megkeresésemre, nagyon nehezen reagált, ígérte, hogy utal, de ez sajnos a mai napig nem történt meg. Sajnálom, nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tuaregelsaid (1706) (Eladó)
Negatív
2007.09.10. 05:59:48
1424471784
Sajnálom de nem ajánlom senkinek,2 hónapja várok.Nem reagál, és nem rendezi a vásárlást.Negativ!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tuaregelsaid (1706) (Eladó)
Negatív
2007.09.10. 05:57:17
328077620
Sajnálom,2 hónap nem volt elegendő a vásárlás rendezésére.Negativ.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ildus_2315 (363) (Eladó)
Negatív
2007.09.07. 17:02:11
329379800
Eleget vártam, csak hitegetett, nem fizetett. Negatív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Azért mert felfüggesztettek, elküldhetted volna a kifizetett árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nekem is elegem van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.edinager (7254) (Eladó)
Negatív
2007.09.04. 20:17:57
1419770961
nekem is elegem van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.edinager (7254) (Eladó)
Negatív
2007.09.04. 20:17:56
1419689755
nekem is elegem van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nekem is elegem van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nekem is elegem van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minimano8 (1370) (Eladó)
Negatív
2007.09.04. 09:47:57
327704158
kérlek többet ne licitálj az aukcióimon!gondolom tudod miért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, de az utalásod nem érkezett meg a mai napig és a levelemre se válaszolsz. Már küldtem a teszveszen keresztül is :( sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, de az utalásod nem érkezett meg a mai napig és a levelemre se válaszolsz. Már küldtem a teszveszen keresztül is :( sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Úgy gondolom hogy eleget vártam 6-án nyerted meg .Már a levelekre sem válaszol.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,részemről már sokszor és sokat vártam rád. Max.1 hetet kértél a fizetésre.Nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dorigabi (3234) (Eladó)
Negatív
2007.08.28. 20:19:16
1419915636
Sajnálom,nem várok tovább.Az ígérgetésből elég volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Abszolút negatív!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szandra16 (3624) (Eladó)
Negatív
2007.08.22. 11:08:27
327515818
Szerintem én vagyok a legtürelmesebb eladó a teszveszen. Ennyi hónap után elég volt a sok hitegetésből.Azt mondta, ha neki utalnak, akkor ő is rendezi felém a vásárlást. De miért én igazodjak másokhoz? Ha nincs pénzem, nem licitálok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szandra16 (3624) (Eladó)
Negatív
2007.08.22. 11:08:11
327158689
Szerintem én vagyok a legtürelmesebb eladó a teszveszen. Ennyi hónap után elég volt a sok hitegetésből.Azt mondta, ha neki utalnak, akkor ő is rendezi felém a vásárlást. De miért én igazodjak másokhoz? Ha nincs pénzem, nem licitálok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsirita1 (1646) (Eladó)
Negatív
2007.08.20. 11:08:37
327835130
Június és július 21-én megnyert 1-1 aukciót. Nagy nehezen elértem, ígérte, hogy fizet, de azóta nem történt semmi. Azt hiszem elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsirita1 (1646) (Eladó)
Negatív
2007.08.20. 11:08:37
326432605
Június és július 21-én megnyert 1-1 aukciót. Nagy nehezen elértem, ígérte, hogy fizet, de azóta nem történt semmi. Azt hiszem elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom,de most már nem várok tovább. Július elejétől nem fizetett. Nehezen vettem fel a kapcsolatot is vele, ígérget, de semmi.... Szerintem elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom,de most már nem várok tovább. Július elejétől nem fizetett. Nehezen vettem fel a kapcsolatot is vele, ígérget, de semmi.... Szerintem elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igéreteddel,sőt állításoddal szemben miszerint már utaltál,júli 21 óta nem sikerűlt utalnod,nagyon sajnálom,de úgy gondolom elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.melinda510_t (315) (Eladó)
Negatív
2007.08.10. 10:28:17
327241999
Sajnálom, de nem tudok várni tovább, egy hónap bőven elegendő ahhoz, hogy valaki fizetni tudjon.Szerintem elég türelmes voltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.melinda510_t (315) (Eladó)
Negatív
2007.08.10. 10:27:33
327894189
Sajnálom, de nem tudok várni tovább, egy hónap bőven elegendő ahhoz, hogy valaki fizetni tudjon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.5443832.heni23 (70) (Vevő)
Negatív
2007.06.05. 19:36:34
324150098
....
Másik fél: Betegség miatt késtem! Már postázva van!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5443832.heni23 (70) (Vevő)
Negatív
2007.06.05. 19:36:25
323783526
....
Másik fél: Már postáztam,elnézést a késésért!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5443832.heni23 (70) (Vevő)
Negatív
2007.06.05. 19:36:12
323879282
Nem tudom elérni!!!
Másik fél: Betegség miatt késtem! Elnézést!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5443832.heni23 (70) (Vevő)
Negatív
2007.06.05. 19:35:47
323879295
Nem jelentkezik,sajnálom.Remélem azért elküldöd a krémeket.
Másik fél: Remélem elégedett leszel a már postázott termékekkel!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5443832.heni23 (70) (Vevő)
Negatív
2007.06.05. 19:35:08
323871679
Sajnos nem tudom elérni már több mint két hete várom,hogy megkapjam amit kifizettem.
Másik fél: Betegség miatt nem tudtam időben teljesíteni a postázást!Elnézést!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom tovább nem várok. Nem ajánlom.
Másik fél: Betegség miatt késtem!A terméket időközben kifizettem,megkaptam!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom nemtudok tovább várni.
Másik fél: Betegség miatt késtem!Az időközben kifizetett terméket megkaptam,amellyel elégedett vagyok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, több mint 3 hete lejárt az aukció, az adás-vétel nem történt meg, de jó pár napja be sem lépett, jelenleg fel is van függesztve.... Tényleg sajnálom!
Másik fél: Betegség miatt késtem!Időközben kifizettem,megkaptam,elégedett vagyok!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztianyu80 (287) (Eladó)
Negatív
2007.05.17. 20:19:11
323982707
A fiókja fel van fügesztve!Nem tudok neki irni nem jelentkezni meddig várjak?Sajnálom!
Másik fél: A felfüggesztéstől függetlenül tudtál volna írni.Sajnos későn vettem észre,hogy csak kp-ban lehet rendezni,csak személyes tali lehetőségét adtad meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1,5 hónap után még mindig nem érkezett meg az áru.
Másik fél: Ezt is ellopták,mint a 2 parfümöt!Azt tudtam szerezni,postáztam,ezt pedig a májusi katalógusból tudok rendelni.Megírtam,hogy mégsem a rúzst küldöm,mert lesz eredeti cucc is,de nem válaszoltál rá!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat.
Másik fél: Időközben az üzlet létrejött,a vásárolt áruval elégedett vagyok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
