sacha_a (41) 93.62% felhasználó összefoglaló oldala

93.62% pozitív visszajelzés
(44 Felhasználó adta)
93.62% pozitív visszajelzés
(44 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 44 47 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 56 59 adásvétel
Lakhely: Szeged
Regisztráció dátuma: 2005.11.15.
Utolsó belépés: 2011.05.17. 15:41
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Borzascucu (2373) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.02.04. 22:17:11

Termékkód

121275515

FIGYELEM! Gátlástalan gazember! A "kifogástalan" videókártya feleakkora memóriával rendelkezik, mint amekkorának feltüntette, ventilátora zavaróan zajos! Kapcsolatfelvétel nehézkes, adás-vétel után már lehetetlen, nagyon elfoglalt lehet, én megpróbáltam, sajnálom!!! Senkinek sem ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

fery26 (24) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.06.01. 08:22:34

Termékkód

70183462

Nem részletezem,el kell olvasni a többi semlegesét-negatívját! Megbízhatatlan! És egy ilyen fog nekem semlegest v. - t adni ??? Köszi VATERA.
Másik fél: Ez a valaki nem ezen a földön él, először berendel a belvárosba, hogy ott vehetem át a "hatalmas" összegbe kerülő rácsát,miután odamegyek közli telon hogy ő már onnan elment kint van a határ útnál menjek oda ki, ok az még belefér mert arra lakom, miután útközben vagyok a határ út fele közli hogy hol is van pontosan ami még onnan 10km-re volt, hát köszi hülyét ne belőllem csinálj hanem a nénikédből, plussz még ő van felháborodva hogy miért nem sietek:) ez kész vicc, 30km-ert autókáztam egy 2000-ft-os rácsért, még jo, hogy nem találkoztunk mert nem köszöntem volna meg az tuti,ettől ne vegyetek semmit nagyon megbízhatatlan nagyképű senki, nagyon negatív értékelést adok neki.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbeszéltük hogy Kb7-Kb16ig átveheti az árut 1 bizonyos helyen.Azt mondta max.12ig jön.15.45kor hív h. megjött!Én már 5km.re voltam!Mondtam megvárom,2 órát vártam nem jött!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

viccesfiu (336) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.11.05. 13:28:47

Termékkód

41226330

Vevőnknek oly sürgős volt az áru átvétele,hogy másnapra már a szállítókat is odarendelte,akik ott vártak a ház előtt több mint 1 órát hiába.Ez után a vevő telefonját nem vette fel,sms-ekre nem reagált.Mígnem cselhez folyamodva ismeretlen számról hívtam és felvette.Azt mondta,tárgytalan a dolog.Kérdésemre,hogy miért nem szólt erről,azt felelte:-most szólok-!Ő volt felháborodva és lecsapta a telefont.Senkinek nem ajánlom,megbízhatatlan,arrogáns és inkorrekt!!!
Másik fél: Gondoltam,hogy negatív értékelést kapok ez jogos mert nem vittem ell a leütött árut de nem magamnak lett volna véve és aki megbizott a vétellel lemondta innen kezdve adva volt a dolog, tudtam hogy keresni fog az elado ezért nem hivtam de arogáns nem voltam, inkább ő támadott le, értelmetlenül, mert nem vertem át csak nem vittem ell az árut, kicsit több megértést pajtások, nem kötelező vásárolni, tudom leütés elött kellet volna gondolkozni de közbejöhetnek előre nem látható dolgok is amitől meghiusulhat a vétel, ilyen eladót én sem ajánlok senkinek aki ezeket a dolgokat nem látja be és olyannak állitja be a vevőt ami nem fedi a valóságot, ettől ne vegyetek semmit na üdv pajtások.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.