linzi97 (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Negatív értékelésem oka: a vevő a terméket ingyen vitte el, személyes átvétellel, megtekintve, akkor kifogást nem találva, csak utólag, 5 napra rá. A vevő a találkozó időpontja előtt fél órával akarta átvenni a terméket, amikor még nem értem haza (mivel így is volt megbeszélve), ezen felháborodott, lekezelő stílusban beszélt a telefonba, majd másnapra halasztotta a találkozót, amikor már el sem jött, nem is telefonált, csak következő nap, ami eredetileg meg sem volt beszélve. NEM AJÁNLOM!
Másik fél: Az átadás során nem néztem meg a terméket, mivel a kapualjban adtad át! Ez akkor sem mentesít az alól, hogy a termékleírásban nem jelezted a gyerektenyérnyi nagyságú sárga foltot! Az tény, hogy a 11 Ft-ot nem kérted el, amit az értékelésed során megemlítettem. Az átadással kapcsolatban nem emeltem kifogást, hiszen tény, hogy egészségügyi problémák miatt én nem tudtam időben érte menni, amit személyesen el is mondtam neked( állandó fekvést írt elő a doktor, mert veszélyben volt a babám. Az orvostól mentem hozzád, hogy még át tudjam venni a terméket a kényszerfekvés előtt.) Azt hittem, mint anya ezt megérted! A felháborító, lekezelő stílust pedig kikérem magamnak, mert az nem én voltam!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
