463987.bongo1_a (-2) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala

33.33% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
33.33% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2 2 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 4 4 adásvétel
0 0 9 9 adásvétel
Lakhely: Törökbálint
Regisztráció dátuma: 2007.11.27.
Utolsó belépés: 2007.12.21. 10:44
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

giftshop_a (65) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.01.06. 12:41:37

Termékkód

46399518

Sajnos ez negatív, mert más elől elvitted a terméket, de átvenni már nem voltál képes! MSN-en folyton csak ígérgetted, h kell, de valahogy sosem sikerült összehozni. :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cerbb6 (174) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.12.22. 08:22:51

Termékkód

44514341

Még senkinek se adtam negítavat de most kénytelen vagyok:( Dec6-án megvásároltad a terméket. Miután kiderült hogy nagyon elfoglalt vagy, felajánlottam hogy bármikor bárhová elmegyek Budapesten belül, hogy le tudjuk bonyolítani az adásvételt. Erre nem reagáltál. Majd megkérdeztem, akkor kell-e egyáltalán a termék. Írtad, "még a mai nap folyamán" válaszolsz erre a kérdésre. Ez volt 2 napja. Most visszateszem licitre a terméket. A vatera NEM JÁTSZÓTÉR! Ha megveszel valamit, akkor ki kell fizetni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő az érvényes licitje ellenére egyszerűen elállt a vételtől.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

petimpx200 (188) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.12.20. 09:37:59

Termékkód

46602517

Sajnos a telefont nem veszi fel, az SMS-re nem válaszol. NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!!
Másik fél: Igy van nem veszem fel a telefont mert modomba van azt állitan h zotya99 barátja vagy pedig Ő maga Nagy András(az az zotya99) nem vagyok vele hajlandó üzletelni csunyán becsapott és átvert... Simlis mind2.Természetesen most az lesz h Ő nem ismeröse de nem baj. Inkább kapjak 1negativot mint hogy valami probléma legyen...Igy mint zotya99 Őt se ajánlom . Igazából szerintem 1személyek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

437678.zotya99 (24) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.12.18. 20:49:52

Termékkód

47006566

egy kamerát akart eladni nekem,ami tipus szerint pc 1000n lett volna de hozott helyette egy pc1000 tipust ami ugyan ugy néz ki csa 200.000-forintnyi árkülömbség van köztötte.de állitotta hogy 2 honapja vette 200.000-forintért.és nég hozzátenném hogy a tipusszám gondosan el volt távolitva a készülékröl,de hála istennek nem elég alaposan.nagy fény mellett észrevettem hogy halványan még látszik. ekkor kiderült minden.de még mindig azt állitja hogy igaza van.számlát természetesen otthon felejtette.
Másik fél: :D:D Erre anyit tudok mondani hogy az ur fenyegetözik állitása hamisak ? Ilyen ember lehet vaterán ? Azért mert az ur nem tud külömbséget tenni eggyes cikkek között. A másik a kamera távirányitóját is elvette és összetörte ? Hát kérdem Én ez egy rendes Vaterás ? Csak nehogy Ö legyen összetörve.... Normálisnak hittem de kiderült h nem az fenyegetözik...A termékröl számlám van amin rajta áll a 239999Ft összeg. Sajnálom h ilyen ember is van a vaterán. Senkinek nem ajánlom. Nehogy Ti is ugy járjatok h odamentek és valaminélkül jöttök el.Szerencsére tudom hogy hol lakik...VIGYÁZZON VELE MINDENKI!!!!!! KERÜLJÉTEK EL!!!! Remélem azért a vatera megbünteti.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyszerüen csalo
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.