469730.kzsolti977 (-4) 25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
204390.fodorbeci_v (690) (Eladó)
Negatív
2008.02.10. 17:10:45
48640012
2008.01.04.-én vásárolt. Nem jelentkezik,nem fizet. Utolsó felszólítás 2008.01.26.-án 18 óra 47 perckor ment.Semmi reagálás. De bezzeg semlegest azt tudnak írni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ez a "KZSOLTI977" tényleg egy szellem. Elérhetetlen. Megfelelő ideig vártam, hogy hátha csak nem ér rá, azért nem jelentkezik. A termék visszakerült a piactérre. Csak az üzleteljen vele, akinek korlátlan ideje és terméke van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet elérni. ABSZOLUT NEGATÍV. Egy szellem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.onlinepcshop (540) (Eladó)
Negatív
2008.01.15. 09:23:31
48588683
A telefonszáma nem létező emailben többszöri levélre sem válaszolt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.302847.Deklaj (2067) (Eladó)
Negatív
2008.01.09. 11:32:37
44565528
2007.12.03-án járt le a licit, én még aznap írtam Neki de a válasz csak 12.11-én jött amiben azt kérte, hogy utánvéttel adjam fel. Én ennek eleget is tettem. Azonban hétfőn a csomag visszajött "nem kereste" címen és még portót is kellett fizetnem. Ez a kis móka 2000Ft-omba került. Itt egy kép a csomagról ami visszajött: http://kepfeltoltes.hu/080109/P1200842_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Akinek sok pénze van és nem tudja hova tenni, annak jó szívvel ajánlom kzsolti977-t!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az utánvéttel kért csomagot nem vette át.A vevő nem jelentkezett, emailes megkeresésre nem válaszólt. Telefonhívásom-ra megbeszéltük a lebonyolítást, de ne mteljesült és újabbi emailere se történt reagálás. Azt hiszem 1 hónapnyi várás lojális volt tőlem, amellett, hogy a licitált árunál közöltem az 1 hetes várakozási időt!
Másik fél: Sorry!De ennyiért már Michelint kaptam! Az értékelést elfogadom, tényleg az én hibám volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
