edmo_a (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
66.67% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2005.12.09.
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó egyébként szimpatikus, intelligens fiatalember, viszont a saját hozzánemértése miatt negatív minősítést, és kioktatást kaptam tőle. Hogy a fenébe adhat valki így negatívot? Az óra, ami a tranzakció tárgya volt elmondása szerint automta volt, a talákozóra pedig egy kvarcórát hozott el.(majd a negatív minősítésében megmagyarázta nekem, hogy mit kellett volna tennem)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
